reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Bardzo się cieszę [emoji4]i oby caly czas było dobrze [emoji4]

Mnie nic nie boli i w sumie dobrze się czuje , wiadomo czasami podbrzusze .
U mnie 6t+0 od @ i dzidzia też tyle ma [emoji4]
 
reklama
Mnie w krzyzu caly czas boli ale przez tylozgiecie macica musi sie wyprostowac.
Znalazlam cos takiego i nie wiedzialam ze to moze byc az tak grozne.
Link do: Tyłozgięcie macicy a ciąża / Porady matek Canpolu / Strona główna - Canpol babies
Nie czytaj, bo się tylko będziesz denerwować. Musisz myśleć ze wszystko będzie dobrze i bez komplikacji. Ja nie mam tylozgiecia, myśle ze źle spałam.
Tak czytam wasze wpisy i wam zazdroszczę tych wizyt ja niestety muszę czekać nie wiadomo jak długo. 2 maja mam wizytę u lekarza ale niestety rodzinnego potem zobaczymy co dalej. Tak bardzo chciałabym zobaczyć serduszko na usg.
A nie możesz gdzieś w necie prywatnie polskiego lekarza znaleźć?
 
Nie czytaj, bo się tylko będziesz denerwować. Musisz myśleć ze wszystko będzie dobrze i bez komplikacji. Ja nie mam tylozgiecia, myśle ze źle spałam.

A nie możesz gdzieś w necie prywatnie polskiego lekarza znaleźć?


Wlasnie dzis mam gorszy dzien, ostatnio nie moge sie wyspac jakas bezsennosc mnie dopadla :( ale robie sobie karpatke na pocieszenie :D
 
Nie czytaj, bo się tylko będziesz denerwować. Musisz myśleć ze wszystko będzie dobrze i bez komplikacji. Ja nie mam tylozgiecia, myśle ze źle spałam.

A nie możesz gdzieś w necie prywatnie polskiego lekarza znaleźć?
Szukałam ale ceny z butów wygrywają sama konsultacja to 1000 zł na polskie a nie mówiąc o usg ponad drugie tyle
 
reklama
Do góry