reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
@Migdalove najwyżej trochę popuści się sukienkę na szwach;) :D

Ja mam dziwne przeczucie, że u mnie nici w tym cyklu... Mimo, że 2 dni temu miałam takie dziwne plusowanie, lekkie skurcze... Sama nie wiem, pewnie po lekach... Dzisiaj już nic nie czuje. Obawiam się, że armia męża jednak za słaba przez tą prolaktynę:( pewnie do lipca nic z tego bedzie:( dopóki męża nie zaciągnięcia na badanie:(
 
reklama
@Dagaa11 dzięki. Masz racje. Postaram się na spokojnie do tego podejść, chociaż z moim charakterem lekko nie będzie [emoji846]
@Fleur86 dziękuje, mam nadzieje, ze tan będzie. Bardziej niż za wysoka prolaktyna martwi mnie ta tarczyca FT4 i FT3 zbyt wysokie, tym bardziej, ze a samo TSH w normie i jego tez to zastanawia. W poniedziałek umówię się już na koniec maja do endokrynolog, którą polecił. Mam nadzieje, ze mi ten jod pomoże chociaż trochę ale znając moje szczęście wątpię. Oby tylko teraz @ przyszła ( kurcze, nie sądziłam, ze to napisze). Lekarz twierdzi, ze małe szanse ale zawsze jakaś jest... ehh...
 
Ja.mam dzis 22dc i strasznie kuja mnie jajniki i boli w dole brzucha tez mam duzo sluzu za predko chyba testowac..?dodam ze w pierwszej ciazy nie mialam obiawow cizowych ...
 
@Dagaa11 dzięki. Masz racje. Postaram się na spokojnie do tego podejść, chociaż z moim charakterem lekko nie będzie [emoji846]
@Fleur86 dziękuje, mam nadzieje, ze tan będzie. Bardziej niż za wysoka prolaktyna martwi mnie ta tarczyca FT4 i FT3 zbyt wysokie, tym bardziej, ze a samo TSH w normie i jego tez to zastanawia. W poniedziałek umówię się już na koniec maja do endokrynolog, którą polecił. Mam nadzieje, ze mi ten jod pomoże chociaż trochę ale znając moje szczęście wątpię. Oby tylko teraz @ przyszła ( kurcze, nie sądziłam, ze to napisze). Lekarz twierdzi, ze małe szanse ale zawsze jakaś jest... ehh...
Wiesz myślę że nawet jak się uda to tak miało być i będzie to oznaczać, że wcale nie jest tak źle w Twoim organizmie. I pocieszę Cię, że on jest specjalistą od trudnych ciąż, znam osobiście beznadziejny przypadek dziewczyny, której nikt żadnej ciąży nie potrafił pomoc donosić, jedną straciła w 6 miesiącu... A z nim donosiła zdrową bliźniaczą ciążę. Przyjeżdżała do niego z Warszawy... Wszystko się ułoży!!! I mi i Tobie i nam wszystkim, my kobietki musimy trochę ponarzekac i poprzeżywać, czasami za bardzo;) ale nie wolno tracić nadzieji. Ja też mam czasami dołki, ale mam nadzieję, że do końca roku się uda:) a czemu dopiero na koniec maja się umawiasz do tej endo?? Nie ma żadnych terminów wcześniej??
 
Chyba tak zrobie ale strasznie kuja mnie te jajniki i mam takie uczucie parcia w podbrzuszu i nic wiecej ale man nadzieje ze mi sie uda bo lata leca
 
Wiesz myślę że nawet jak się uda to tak miało być i będzie to oznaczać, że wcale nie jest tak źle w Twoim organizmie. I pocieszę Cię, że on jest specjalistą od trudnych ciąż, znam osobiście beznadziejny przypadek dziewczyny, której nikt żadnej ciąży nie potrafił pomoc donosić, jedną straciła w 6 miesiącu... A z nim donosiła zdrową bliźniaczą ciążę. Przyjeżdżała do niego z Warszawy... Wszystko się ułoży!!! I mi i Tobie i nam wszystkim, my kobietki musimy trochę ponarzekac i poprzeżywać, czasami za bardzo;) ale nie wolno tracić nadzieji. Ja też mam czasami dołki, ale mam nadzieję, że do końca roku się uda:) a czemu dopiero na koniec maja się umawiasz do tej endo?? Nie ma żadnych terminów wcześniej??

Przez 4 tygodnie będę brała leki i dopiero wtedy z wynikami mam iść. Powiedział, ze jak teraz do niej pójdę to zleci mi te same leki i powtórzyć badania po miesiącu wiec dlatego taką drogę wyznaczył. Kurcze, szkoda, ze w ubiegłym roku do niego nie trafiłam
 
reklama
Do góry