reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosica tak, ale co to za niedobór na chetkę na piwko haha
Nie no śmieje się : )
Tak jak namiętnie jadłam pomidory, ale no tonami te meliowe [emoji7] widocznie dzidziulek chciał więcej potasu.
 
Mi się chciało piwa w zeszlej i w tej ciąży . A normalnie pijam raz na kilka lat hihi. W zeszłej ciąży była bezalk.Bavaria a w tej nie zdążyłam kupić i się napić i przeszła ochota po jakimś czasie. To brak wit. B jak mi się zdaje. Za to pomidory kitqa to ja właśnie żrem na potas pewnie, a wcześniej ziemniaki i chipsy. Nie ma to nic wspólnego z płcią.
 
Jest taka książka "Rosa jak ty to robisz " o małżeństwie, które doczekało się 18-ki (jeśli dobrze pamiętam ) dzieci. Co daje każdemu nadzieję, bo ich pierwsza trójka dzieci urodziła się b.ciężko chora. Najstarsza córka miała zaraz umrzeć -o dziwo przeżyła 22 lata (zmarła chyba w zeszłym roku ). Dwoje kolejnych dzieci zmarło po urodzeniu. Odradzano im kolejnych prób. W tej chwili byliby bezdzietni i samotni, gdyby jednak się poddali. Reszta dzieci jest zdrowa i żyje :)
 
Luisa, ze mnie ovu chyba tez zadrwila, chyba ze tempka trochę wybiegła w przód ze skokiem. Wg wykresu dzisiaj mam 7 dpo a wykres trzasnął w dół-na szczęście cały czas jest powyżej temp bazowej. Niektóre łaski piszą na ff ze to może być dobry znak-hmmm alenie ma co się nakręcać tylko czekac przynajmniej do środy [emoji12]
Grabcia, czekamy zatem na rezultaty akcji.[emoji110]
Kitqa, jakieś minerały, witaminy chmiel musi mieć. Poza tym może efekt zakazanego owocu [emoji4]
Gorligorligor, budujące co piszesz.
 
Dziewczyny zobaczcie ile dobroci ma piwo:
Witaminy

tiamina (wit B1) - 0,005 mg
ryboflawina (wit B2) - 0,025 mg
niacyna (wit B3, PP) - 0,513 mg
witamina B6 - 0,046 mg
kwas foliowy - 6 μg
witamina B12 - 0,02 μg

Minerały

wapń - 4 mg
żelazo - 0,02 mg
magnez - 6 mg
fosfor - 14 mg
potas - 27 mg
sód - 4 mg
cynk - 0,01 mg
A to tylko ułamek tego jakie ma właściwości na organizm człowieka:)
Jak pokaże mężowi artykuł który znalazłam o piwie to powie "a nie mówiłem że piwko jest dobre na wszystko.
 
Grabcia powodzenia, chociaż u nas nawet abstynencja nie pomogła[emoji12]i tak jest siusiak [emoji48]
A tego jeszcze nie wiesz napewno,więc nie kracz :p
@Grabcia123 oby się udało &&&&.
@gorligorligor czyli nie można słuchać innych tylko zdać się na swój instynkt. I kierować się własnymi myślami i potrzebami. A natura jest mądra i zajmie się resztą :tak:
@leeleeth sex był,więc ciąża też może być;)
Nie spisuj jeszcze nic na straty.
Wczoraj stwierdziliśmy że my baby to z góry zakładamy ze i tak nic nie wyjdzie,a potem czarujemy się do ostatniej chwili żyjąc nadzieja ze może jednak. Także wiesz ;)
 
reklama
Do góry