reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jak brudziłam tak teraz plamie ciemna krwią:/ Cudzie trwaj z Nami całe życie.....leżę plackiem nospa i magnez w ruch
 
reklama
Nooo brzusio rośnie :laugh2: nie wiem czemu tak:laugh2: i tak na zdjeciach wydaje mi się większy :D nooo to super, że wybraliście a jaki model? Mój mąż okazał się pomocny bo dużo wózków wyciagalam i jeździłam a jestem dość niska i mąż mówił ze wyglądam jak dziecko:laugh2: a ten podobał się najbardziej i dobrze mu sie jeździło po parkingu i zostało :D
Espiro next avenue. Powiedzialam panu na czym mi zalezy i pokazal mi 3 modele w przedziale 2200-4500 ale ten zdecydowanie najlepiej sie prowadziko i powiedzial ze na nasze warunki bedzie najlepszy.ja sie na tym nie znam ale fakt prowadzil siezacząć super, bardzo urzekl mnie wyglad i ma super duza torbe na zakupy:)
 
Jak budziłam tak teraz plamie ciemna krwią:/ Cudzie trwaj z Nami całe życie.....
Kochana z tego co kojarze to chyba pisalas, ze masz krwiaka. To on sie pewnie oczyszcza. Ja tez tak mialam jak Ty. Najpierw plamienie, pojechalam na IP i lekarz znalazl malego krwiaczka, uprzedzil, ze moga byc jeszcze plamienia, bo bedzie sie oczyszczal. Nie zawsze sie sam wchlania. Ja jeszcze kilka dni plamilam i przestalo. Nie panikuj tylko lez ;) bedzie dobrze ✊
 
Kochana z tego co kojarze to chyba pisalas, ze masz krwiaka. To on sie pewnie oczyszcza. Ja tez tak mialam jak Ty. Najpierw plamienie, pojechalam na IP i lekarz znalazl malego krwiaczka, uprzedzil, ze moga byc jeszcze plamienia, bo bedzie sie oczyszczal. Nie zawsze sie sam wchlania. Ja jeszcze kilka dni plamilam i przestalo. Nie panikuj tylko lez ;) bedzie dobrze [emoji110]
Tylko że podbrzusze jak na @ boli:/
 
Właśnie mi przeszkadzają zwykłe spodnie ze względu na mój brzuch "delmateńczyka, czyli biały z ciemnymi siniakami":D które sa efektem zastrzykow. przejrze HM a widzoalam tez na chyba bonprixe w miarę ładne i cenowo przystępne.
Tylko na bonprix bym uwazala bo swego czasu kupowalysmy z kolezankami ciuchy i czasem rozmiart byly z kosmosu..zamowilysmy 2 koszule w tym samym rozmiarze tylji inne kolory to jedna byla ok a druga malutka
 
Zaczynamy 10:D a brzusio zaczyna być widoczny :) przestaje się mieścić w ubrania więc tak się zastanawiam nad kupnem ciazowych, tylko czy to nie za wczesnie?
Jabtez w okolicach 10tc zaczelam nosic spodnie ciazowe, bo inne cisnely a brzuszek szybko sie pokazal ;)
 
reklama
Tylko że podbrzusze jak na @ boli:/
To nic nie znaczy. Maluszek rosnie i wiezadla moga sie juz rozciagac. Wiele dziewczyn mialo takie bole i wszystko jest ok. Mi sie zaczely troszke pozniej ale trwaly do ok 18tc moze dluzej. Kazda ciaza jest inna i rozne sa objawy. Najgorszy ten pierwszy trymestr do przezycia, bo caly czas sie bedziesz stresowac czy wszystko jest ok z maluszkiem. Na poczatku 2.trymestru polecam Ci kupic detektor tetna, zebys co chwile na usg nie latala jak teraz na bete :p (zarcik taki ;)
Ktory masz juz tc?
 
Do góry