reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@tysia123 Ty to masz tak jak ja, co nie? [emoji5] Dobrze, że wizyta ok. Zobaczysz czy dotrwasz do KTG - pytanie czy chcesz czy wolałabyś już urodzić [emoji39]

Ja mam dalej takie parcie na szyjkę dzisiaj ...mało przyjemne uczucie; młoda dopiero teraz się wierci coś konkretniej bo tak spała cały dzień, zresztą ja jej się nie dziwie bo sama ledwo chodzę.

Przynajmniej pogoda ładna [emoji3]
 
Jeny jak to wszystko zbliża się wielkimi krokami ... [emoji33]

Ja już fizycznie wysiadam ... Dziś pod górkę chciałam podejść kawałeczek i wloklam się niemiłosiernie ... Na spacerach wyglądam jak kaleka - albo bujam się na boki albo przystaje żeby oddech złapać albo uwieszam się wózka i drobie tiptopami żeby jakoś dotrwać do końca i móc się położyć [emoji13]
 
Moj tez śmieje sie jak chodze.. Odejdzie odemnie i obserwuje jak ide i sie smieje:) tez bujam się na boki :) inaczej sie.juz nie da :)


sredec1982 oczka sie3 zmieniają :) nawet pol roku po porodzie gdzies czytalam :) tak samo wloski:) moj syn mial takie ze az rude a teraz ma jasny blond:)

Link do: tysia123 super ze juz maly nie przybiera nawdze :)
 
Widze ze stres sie wszystkim udziela ja dzis po wizycie, szyjka skrocona, jeszcze zamknieta, ale czesto brzuch sie napin. We wtorek koncze 37 tydzien i moge rodzic. Dzis 36'3dni maluch wazy 2900, super. To moj drugi porod ale i.tak sie boje:)
 
Asienka gratulacje. A dlaczego CC. Bo chyba nieplanowane?

Gosika, trzymam kciuki żeby się rozkręciły skurcze. Weź ciepła kąpiel. Jak to porodowe to się rozkręca a jak przepowiadające to się uspokoić wszystko. Przynajmniej taka teoria.....
Miałam CC bo wyszła niewspółmierność porodowa.
 
reklama
Do góry