reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
O matko ja was podziwiam że wy tyle ubranek kupujecie :) ja ograniczam się do niezbędnego minimum :)
Ja jeszcze nie mam ani jednej dzieciowej rzeczy w domu [emoji5]dostane rzeczy po dwoch zimowych dzieciaczkach, wiec mam nadzieje, ze na poczatek wystarczy. Potem w necie sie szybko cos zamowi jak bedzie trzeba.
 
Najpierw zwyczajnie źle się czułam, od początku ciąży. Potem po 24tc zaczęła się skracac szyjka, a po 30tc czy nawet trochę później rozejscie spojenia lonowego i rwa kulszowa. Więc z przerwami na dwa pobyty na patologii, właściwie połowę ciąży spędziłam w łóżku :/


O jejku to też przeszłaś ... I właśnie takie historie mnie motywują do szukania wyprawki dla synka wcześniej ... Jak słyszę że 32-35 TC już poród a od ok 25 TC jakieś akcję z szyjka to mi słabo...

Już kiedyś mąż mi mówił żeby już kupować bo jakby coś to on sam tego nie ogarnie...
 
Hahaha przepraszam nie zwróciłam uwagi że mi się 9 wstawila oczywiście jedna reklamówka ubranek :D

Już poprawiłam :D
Ja też już kupiłam śpioszki i body nie mogłam się oprzeć, ale czekam jeszcze na przeceny w Niemczech, mam niedaleko więc na pewno tam będę kupowała :) niestety mi nic w małych rozmiarach nie zostało po starszym synu bo przy przeprowadzce te najmniejsze ubranka zgubiły się :(
 
Świetny ten kombinezon :)

Ja jak narazie sie wstrzymuje z wyprawka, po pierwsze nie znam plci a po drugie to chyba przeczekam do 30 tygodnia i wtedy zaczne ją powoli kompletowac :)


Właśnie ja też miałam czekać , jutro zaczynam 5 mc ciąży kalendarzowy jak ja to mówię.. tj 21 tc. Więc planowałam do końca lipca żeby wszystko już mieć . To jest wersja optymistyczna .
 
reklama
Do góry