reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Cześ Dziewczyny! Chciałam się przywitać i dołączyć do grona październikowych mam :)

Mam na imię Kasia, mam 30 lat i jestem z Krakowa.
Spodziewam się dziewczynki, termin porodu z OM to 27.10, z ostatniego usg wychodziło na 2.11-ale najpewniej będzie to jednak koniec października gdyż będzie to cesarskie cięcie.
To będzie moja druga pociecha-w domku mam już małą rozrabiakę Karolinkę z września 2016.

Jak tylko znajdę wolną chwilkę to postatam się nadrobić wątki-a jest tego trochę ;) Może do końca tygodnia się uda :D
 
@aspekt

Wózek hmm dobre pytanie , pierw były na oku te droższe teraz schodzimy coraz taniej , stanęło na 3 chyba , bebetto holand , adamex barletta , camarelo carera , hmm te 2 ostatnie mają dużą 85 gondole , a adamex ma najmniejsza wagę jest lekki... Puki co na tym stanęło....
Hehe tez tak mialam, zaczynalam od 3tys za 2w1 a skonczy sie na 1600zl za bebetto luca ten nowy model [emoji3][emoji3]
Kolor chyba grafit i czarny stelaż.
Link do: Luca - poznaj elegancki i funkcjonalny wózek dziecięcy BEBETTO
 
No tak pomyślałam bo nie wiadomo jaki się urodzi w końcu to już trzecie dziecko a zawsze mówią że kolejne będzie większe
Były też takie na 56 ale się bałam że może się nie zmiesci :-D
Lepiej trochę za duży niż za mały :D mój urodził się 4 kg 57 cm a kombinezon miałam ze Smyka w rozmiarze 62. Synek urodzony w pierwszej połowie listopada - w tym kombinezonie wyszedł ze szpitala (wtedy był przyduży na niego) i w tym samym wyszlismy na ostatni spacer "kombinezonowy" wczesna wiosna :)
 
@Mama2018 Nie no Adamex to nie jest lekki wózek... Pytanie, czy ty potrzebujesz lekki, czy bardziej terenowy.

Ja też nie kupuję kombinezonu 56.
 
No tak pomyślałam bo nie wiadomo jaki się urodzi w końcu to już trzecie dziecko a zawsze mówią że kolejne będzie większe
Były też takie na 56 ale się bałam że może się nie zmiesci :-D


Widzę że jest ten kombinezon na stronie kik z 59,99 na 12,99 już :eek:

Ale u nich da się kupić przez neta czy to sklep stacjonarny ? :D
 
Cześ Dziewczyny! Chciałam się przywitać i dołączyć do grona październikowych mam :)

Mam na imię Kasia, mam 30 lat i jestem z Krakowa.
Spodziewam się dziewczynki, termin porodu z OM to 27.10, z ostatniego usg wychodziło na 2.11-ale najpewniej będzie to jednak koniec października gdyż będzie to cesarskie cięcie.
To będzie moja druga pociecha-w domku mam już małą rozrabiakę Karolinkę z września 2016.

Jak tylko znajdę wolną chwilkę to postatam się nadrobić wątki-a jest tego trochę ;) Może do końca tygodnia się uda :D
Witaj :) gratuluję córeczki :D
 
Cześ Dziewczyny! Chciałam się przywitać i dołączyć do grona październikowych mam :)

Mam na imię Kasia, mam 30 lat i jestem z Krakowa.
Spodziewam się dziewczynki, termin porodu z OM to 27.10, z ostatniego usg wychodziło na 2.11-ale najpewniej będzie to jednak koniec października gdyż będzie to cesarskie cięcie.
To będzie moja druga pociecha-w domku mam już małą rozrabiakę Karolinkę z września 2016.

Jak tylko znajdę wolną chwilkę to postatam się nadrobić wątki-a jest tego trochę ;) Może do końca tygodnia się uda :D


Ooo witamy :rolleyes:

Rozumiem że będziesz rodzisz w Krakowie? Wiesz już gdzie ? Ja na Kopernika ale miedzy 5-12 października...

Już na L4 czy jeszcze pracujesz ?
Hmm ale w sumie masz w domku 20 m-ce córeczkę to pewnie w domu z nią jesteś :-D
 
reklama
@maruda202 witaj:)
@Mama2018 Nie no Adamex to nie jest lekki wózek... Pytanie, czy ty potrzebujesz lekki, czy bardziej terenowy.

Ja też nie kupuję kombinezonu 56.
Zgadzam się. Ja mam W domu neonexa alfa i zdecydowanie lekki nie jest,ale ciężki tez nie. Gondola+stelaz to ok 13 kg. Raczej nie do wnoszenia na x piętro w pojedynkę. Na wieś ekstra czołg,tylko gąsienic mu brakuje:D
 
Do góry