reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki

reklama
Co do 6 kg - to co to jest? Szybko spadniesz chodząc na spacerki z Jasiem

tak wiem.....odstawiłam słodycze ....i zaczęłam ćwiczyć .....Jest u nas mama więc nie potrafię walczyć z domowymi obiadkami :wściekła/y:...zresztą cały czas mi powtarza ,że muszę się dobrze odżywiać ,żebym miała mleczko dla Jaśka .....więc nie mam wyjścia :-D....Spacerki na pewno pomogą .....:-)...i bardziej intensywne ćwiczenia jak skończy się okres połogu :tak:
 
apropo spacerków: zakładamy ze pogoda jest pochmurna, październikowa(ale nie pada) - po ilu dniach od narodzin można werandowac dziecko a po ilu mozna z nim iść na spacer??? bo w książkach różnie piszą, z kolei moja mama trzymała siostry córe az 3 tygodnie w domu bez spacerków a mi sie to wydaje za długo (ale sie bedę z nią kłócić:sorry:)
 
My wyjechaliśmy z Jaśkiem na pierwszy spacerek po 22 dniach od narodzin .Wcześniej kilka dni werandowania ...stopniowo zwiększając czas .....Teraz pogoda jet przepiękna słoneczna (to bardzo dziwne o tej porze roku w Norway !!!:szok:)
Jeździmy na godzinne spacerki ...myślę ,że na razie taki czas wystarczy .....

Najgorszy jest chyba na spacerkach wiatr .....i jak jest bardzo wietrznie trzeba uważać.....
 
reklama
Do góry