reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Apropo, gdzie wizytujace dzis mamy? Chwalcie sie ! :)
Ja po wizycie wszystko ok potwierdzony na 100% chłopiec kolejny synuś mamusi ❤️
A tak z ciekawosci zapytam bo wiem ze to u wszystkich inaczej bedzie :) ale jakie wagi mialy wasze dzieciaki jak sie urodzily?
U mnie pierwsza corka 3050g , druga 3300g i sie zastanawiam czy kazde nastepne wazy wiecej? :D
3500g później 3900 teraz to dopiero będę się bała rodzić hehe
 
reklama
Mój syn 3560 I 58cm, a po miesiącu ważył 5kg:o:o I to na samym cycku, jeny A jak mnie wkurzaly teksty że mam tłuste mleko i dlatego tak przybierao_O no ludzie... mleko matki nie może być chude ani tłuste... fakt młody z wagą szedł jak burza:D
To jak mój. Urodził się z 3710, w kilka dni stracił 10% i wisiały na nim ciuszki na „first size”, ale jak już unormowałam karmienie, to po kilku tygodniach ważył ponad 5 kg i od tamtej pory był zawsze na co najmniej 75 centylu, jak nie lepiej :szok:


No co Ty... Mrożona fasolka jest wszędzie. W każdym markecie w UK.
Ja nigdy nie miałam problemu żeby kupić.
Ale żółta? U mnie nie widziałam, a mam naprawdę gigantyczną Asdę.
 
To jak mój. Urodził się z 3710, w kilka dni stracił 10% i wisiały na nim ciuszki na „first size”, ale jak już unormowałam karmienie, to po kilku tygodniach ważył ponad 5 kg i od tamtej pory był zawsze na co najmniej 75 centylu, jak nie lepiej :szok:



Ale żółta? U mnie nie widziałam, a mam naprawdę gigantyczną Asdę.
No nie. Żółta nie. Zielona. Ale mi tam było wszystko jedno jak miałam ochotę... [emoji16]
 
D192991C-7115-464D-88D7-3E117E42DA0C.jpeg
Co do kotów, ja jestem psiara ;-)

Witaj w klubie :D chociaż mój podobny do lwa wiec trochę do kotów go można zaliczyć :D też coś wyczuwa ale dobrze ze nie kładzie mi się na brzuch jednak :D dopiero skończył rok a 65 Kg wbite na liczniku ;)
 

Załączniki

  • D192991C-7115-464D-88D7-3E117E42DA0C.jpeg
    D192991C-7115-464D-88D7-3E117E42DA0C.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 320
Dziękuję bardzo kochane. Mężu po pracy poszedl do apteki po paracetamol, wzięłam jedna i przeszlo. A chwilke wcześniej jak sie zdrzemlam to az mi sie poduszka przy głowie spocila jakbym gorączkę miala. T
Ostatnio tak mnie bolała głowa jak miałam 8 lat, 41 stopni goraczki i zapalenie opon mózgowych. Masakra, az na chlopakow nakrzyczalam bo tak sie wyglupiali ze jeszcze bardziej mnie bolalo. Oczywiście o 21 sie ocknelam zanim mezu wrocil a oni się bawia w najlepsze, jakbym nie wstala do rana to by całą noc na podlodze sie bawili zamiast ubrać piżamy i łóżka pościelic. Jeju wszystko trzeba palcem pokazać, a wydaje mi sie ze u tak nie jestem matką, ktora za Nich wszystko robi.
Jeszcze w dzień robilam bukiety z lizaków do szkoly. Jutro Wam fote wkleje i doczytam co pisalyscie bo wcześniej az mnie bolaly oczy nawet przez powieki [emoji23]milej Nocki[emoji8]
 
Daga , moj maz jak mial zatkane uszy to nic nie słyszał[emoji23] darlam sie na Niego na ulicy a on ciagle CO??COOOO? Az ludzie sie na mnie krzywo gapili. Oby to nie bylo nic innego jak tylko zatkanie. [emoji8]
 
Anet podobno pierwsze najmniejsze. [emoji23] moj starszy dwa tygodnie przed terminem wywolywany z racji wagi 3900g i 59cm, mlody 3 tyg przed terminem 3600g i 57. Za to ja 1800g i 43 cm. Ale z 32 tyg jestem a taka wielka uroslam[emoji23]
 
reklama
Do góry