reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziekuje kochana ;) mam nadzieje ze tym razem dobrze sie skonczy !
Tak skończy się dobrze,innej opcji nie ma!
Jakby taki znak...wiesz..wtedy w marcu 2 kreseczki a teraz termin masz marcowy więc wierzę w to że Twój kochany aniołek zaopiekuje się Tobą i swoim rodzeństwem i wszystko zakończy się pomyślnie.Macie swojego Anioła Stróża:) Ściskam mocno i serdecznie gratuluję..Będę tu do Was zaglądać jeśli nie macie nic przeciwko.Buziaki;)
 
Ja sie nieśmiało witam, na razie nie mysle o sobie jako o ciężarówce, modle sie żeby ta ciaza sie utrzymała i była dobrze umiejscowiona :) termin z om to: 4.03 ale wg owulacji 6.03
Dzis robiłam kolejna betę ale laboratorium chyba o mnie zapomniało - wyników wciąż brak :( siedzę jak na szpilkach
Hej! Daj koniecznie znac jak tam pierwsza beta i dzisiejszy przyrost:) trzymam kciuki!

Ja postanowilam nie sprawdzac bety.. co ma byc to bedzie. A to przeliczanie itp tylko stres we mnie wywoluje ;p
 
Ja także witam przyszłe mamy i dołączam do tematu.
Jestem Elżbieta i mam już trójkę szkrabów;
Edward (kwiecień 2013), Jerzy (listopad 2014), Elżbieta (luty 2018).
Termin z ostatniej miesiączki to 8 marca.
Spokojnej ciąży, dziewczyny!
Gratulacje! Ja z marcowych mam 2018. Szybko powróciłaś do ciezaroweczek. [emoji7] Z racji cc muszę odczekać trochę czasu, ale mam nadzieję być grudniowka.

Wszystkim przyszłym marcowym mamusiom życzę nuuudnej ciąży i jak najmniej negatywnych dolegliwości! [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
Gratulacje! Ja z marcowych mam 2018. Szybko powróciłaś do ciezaroweczek. [emoji7] Z racji cc muszę odczekać trochę czasu, ale mam nadzieję być grudniowka.

Wszystkim przyszłym marcowym mamusiom życzę nuuudnej ciąży i jak najmniej negatywnych dolegliwości! [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Dziękuję bardzo ;) Trzymam kciuki, że marzenie się spełni.
 
Kasienka3b trzeba wierzyć [emoji4]

aga6 poronilas w teraz w marcu? [emoji853]

Halszka_00 tak szybko wróciła Ci płodność po porodzie czy nie karmisz piersią?
 
reklama
Widzisz to chyba tez zalezy od przeżyć przy stracie, ja praktycznie nie mierzyłam bety ale robiłam testy i przeżywałam, że jaśnieją kreski zamiast ciemnieć, beta mnie uspokaja, będzie spadek - trudno, będę gotowa na najgorsze.
Umowilas juz lekarza? Masz jakies objawy?
Mi beta super wychodzila. W 48h przyrost o 200%.. takze ja juz zdaje sie na los bo mnie to zmyliło tylko.
Teraz mam luteine i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok!:)

A z objawow to tkliwosc piersi i spac mi sie chce straaaaasznie.. i dzis rano mnie mdliło. A Ty?
Do lekarza ide w piatek już bo ta Luteina mi sie skonczy i potrzebuję receptę.
 
Do góry