reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ta nawet byłam na oddziale dziennym, kompletna porażka. Chyba jeszcze nie trafiłam na odpowiedniego terapeute dla siebie.
Ja mam terapeutę który mi bardzo pomaga, wrecZ nie wyobrażam sobie już do niego nie chodzić, wcześniej chodziłam do jakiejś babki to tylko kombinowałam co robić żeby do niej nie iść , wręcz się nerwowalam całą u niej, porażka. Myślę że musisz trafić na dobrego terapeutę i będzie lepiej
 
reklama
Dziewczyny zaraz idę na wizytę do gina,serce w gardle:errr:dzis odebralam wynik przeciwcial anty d i jest pozytywny.Panika na maksa, bo w opisie skierowanie do kliniki transfuzjologicznej na dalsze badania... ale tak myślę,że w 31tc dostalam zastrzyk na konflikt serologiczny i moze stąd ten wynik.Wszystko mnie boli.Trzymajcie kciuki!!!:laugh2::happy2::nerd::o:confused2:
Trzymam kciuki , odezwij się odrazu :)
 
Dziewczyny zaraz idę na wizytę do gina,serce w gardle:errr:dzis odebralam wynik przeciwcial anty d i jest pozytywny.Panika na maksa, bo w opisie skierowanie do kliniki transfuzjologicznej na dalsze badania... ale tak myślę,że w 31tc dostalam zastrzyk na konflikt serologiczny i moze stąd ten wynik.Wszystko mnie boli.Trzymajcie kciuki!!!:laugh2::happy2::nerd::o:confused2:
Edzik jak po wizycie?
 
Hej dziewczyny!Wczoraj mega stresik na wizycie, bo moj gin ze względu na sytuację z dzieckiem dał mi skierowanie do innego szpitala,ale dzisiaj do mnie zadzwonil i powiedzial,ze mogę rodzić w szpitalu gdzie on pracuję,bo lekarze są gotowi,jeżeli potwierdzi się wada u małej.Przyjedzie też mój kardiolog...więc w poniedziałek będę mieć już córeczkę.A mała w 38tc waży 3900
 
Hej dziewczyny!Wczoraj mega stresik na wizycie, bo moj gin ze względu na sytuację z dzieckiem dał mi skierowanie do innego szpitala,ale dzisiaj do mnie zadzwonil i powiedzial,ze mogę rodzić w szpitalu gdzie on pracuję,bo lekarze są gotowi,jeżeli potwierdzi się wada u małej.Przyjedzie też mój kardiolog...więc w poniedziałek będę mieć już córeczkę.A mała w 38tc waży 3900
Duża dziewczynka . Wszystko na pewno będzie dobrze z serduszkiem. Trzymam kciuki za Was obie.
 
Hej dziewczyny!Wczoraj mega stresik na wizycie, bo moj gin ze względu na sytuację z dzieckiem dał mi skierowanie do innego szpitala,ale dzisiaj do mnie zadzwonil i powiedzial,ze mogę rodzić w szpitalu gdzie on pracuję,bo lekarze są gotowi,jeżeli potwierdzi się wada u małej.Przyjedzie też mój kardiolog...więc w poniedziałek będę mieć już córeczkę.A mała w 38tc waży 3900
Na 100% wszystko będzie dobrze :) a dzidzia jaka duza :)
 
Cześć Kochane jak u Was?
Ja dzisiaj też noc nieprzespana, jakiś stres mnie złapał.
Nie martw się , ja od ostatniego tygodnia cały czas śpię Max po 5 godzin. Chodzę jak zombie , bo muszę mieć zazwyczaj minimalnie 7 , już się do tego przyzwyczaiłam i staram się nie nerwowac : p
 
reklama
Nie martw się , ja od ostatniego tygodnia cały czas śpię Max po 5 godzin. Chodzę jak zombie , bo muszę mieć zazwyczaj minimalnie 7 , już się do tego przyzwyczaiłam i staram się nie nerwowac : p
Ja też jak zombie z ciągłymi napięciami.Biomet niekorzystny:laugh2:i lęki wracają...ale damy radę dziewczyny:happy2:
 
Do góry