reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja dziś trochę bardziej na siłach się poczułam i miałam mały maraton w kuchni;) mdliło i mdli od tych zapachów ale dzięki przerwom nie zwymiotowałam;)) zrobiłam zupę ogórkową, bigos, naleśniki, pasztet i chleb:) jestem z siebie dumna bo to taki drugi przypływ mocy od początku ciąży. Miłego wieczoru!:)
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam problem ze swędzącymi stopami i dłońmi, wieczorem i w nocy jest tragedia [emoji20] juz zaczynaja sie schizy ze to cholestaza, ale zdecydowanie za wczesnie prawda? Nie wiem jak sobie radzic...
 
Hej dziewczyny. Mam problem ze swędzącymi stopami i dłońmi, wieczorem i w nocy jest tragedia [emoji20] juz zaczynaja sie schizy ze to cholestaza, ale zdecydowanie za wczesnie prawda? Nie wiem jak sobie radzic...
Podobno jest możliwa przed 25 tygodniem, ale chyba raczej nie w pierwszej ciąży... A kiedy masz wizytę? Może to tylko jakaś alergia. A próbowałaś smarować balsamem np.?
 
Podobno jest możliwa przed 25 tygodniem, ale chyba raczej nie w pierwszej ciąży... A kiedy masz wizytę? Może to tylko jakaś alergia. A próbowałaś smarować balsamem np.?
Taak, smaruje. Alergia, no nie wiem, nie mam zadnego odczynu, wysypki, zaczerwienienia itp. Wizyta w czwartek, na pewno zapytam. Mam nadzieje ze nie bedzie gorzej bo i tak juz ciezko wytrzymac. W nocy śpię bez koldry bo jakby jeszcze doszlo do tego przegrzanie to juz bym oszalala i zadrapala sie na śmierć... Przeczytalam juz wiele artykułów o cholestazie i naprawde nie sądzę ze w 15 tc moze sie zdarzyc, ale wiecie jak mozg kobiety w ciazy dziala [emoji23]
 
reklama
A może to przesuszenie skóry,pamiętam że moja siostra narzekała w ciąży na swędzącą skórę i powodem było właśnie przesuszenie ...Najważniejsze że niedługo masz wizytę u lekarza,lepiej się upewnić czy wszystko w porządku[emoji846]
 
Do góry