reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

Kompletnie już nie rozumiem nic z tego. HCG ostatnie 160 następnego dnia trafiłam do szpitala bo bol nie do wstrzymania krwawienie coraz większe okazało się że bata spadła do 118 lekarze powiedzieli że mam jechać do domu I nastawić się na Bay Bay. dzisiaj poszłam oznaczyc beta wyszła 145.24 czekam co na to lekarz bo ja nie rozumiem.
 
reklama
Kompletnie już nie rozumiem nic z tego. HCG ostatnie 160 następnego dnia trafiłam do szpitala bo bol nie do wstrzymania krwawienie coraz większe okazało się że bata spadła do 118 lekarze powiedzieli że mam jechać do domu I nastawić się na Bay Bay. dzisiaj poszłam oznaczyc beta wyszła 145.24 czekam co na to lekarz bo ja nie rozumiem.
A krwawisz ? Lepiej zebys oczyscila sie sama, ale ta beta moze świadczyć ze będzie potrzebny zabieg ,poszłabym do szpitala
 
Krwawieniem nie mogę tego nazwać bo to jest taka wydzielina brązowo czarna i przez cały dzień to jest ilość zapałki. Poczekam co jutro mi odpisze mój lekarz.
 
Krwawieniem nie mogę tego nazwać bo to jest taka wydzielina brązowo czarna i przez cały dzień to jest ilość zapałki. Poczekam co jutro mi odpisze mój lekarz.
Czasem podobno beta przy poronieniu np wzrasta jakiś czas mimo wszystko. Z drugiej strony masz też jakiś przyrost, jak to w innym laboratorium, to może być w tym gdzie spadała błędnie. Gwarancji nie ma, trzymam kciuki by się jednak udało.
 
W 2018 miała ciążę pozamaciczna objawy tragiczne do tego na ostatnią chwilę trafiłam do szpitala- prawy jajowod-udało się uratować lecz był nie drozny. W 2019 poronienie w 8 tygodniu brak bicia serduszka- musiałam mieć zabieg w szpitalu. 2 grudnia miałam punkcje z 5 komórek zostały 2 blascocysty i są zamrożone. Także to taka moja historia krótka lecz bolesna
 
Hmm nie wygląda to najlepiej, u mnie podobne wahnięcie i mały przyrost oznaczało cp... z tym że mnie kazali czekać do bety min. 900 żeby cokolwiek stwierdzić. Trzymam kciuki !
 
reklama
Trzymam kciuki, aby ten jeden „spadek” był spowodowany tym, ze był wykonywany w innym lab.
 
Do góry