reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No to ja mam 91cm w brzuszku :)

Co Wy macie dziewczyny z tymi czarnymi wizjami wczesniakow? To, ze w pierwszej ciazy tak bylo i teraz tez jest jakis problem, to nie znaczy, ze teraz bedzie identycznie, trzeba myslec pozytywnie!!!!

Lozeczka to ja nawet jeszcze nie kupuje, mamy takie czasy, ze mozna kupic w jeden dzien w razie w...

@Julianna_Szcz ja na poczatek syzje podusie 30/40 i kołderke 70/100, następnie bedzie wiekszy wymiar.

M wrocil dzis wczesniej, jutro robi wolne i jedziemy na basen, bo oboje nie ogarniamy tych upalow...
 
reklama
No to ja mam 91cm w brzuszku :)

Co Wy macie dziewczyny z tymi czarnymi wizjami wczesniakow? To, ze w pierwszej ciazy tak bylo i teraz tez jest jakis problem, to nie znaczy, ze teraz bedzie identycznie, trzeba myslec pozytywnie!!!!

Lozeczka to ja nawet jeszcze nie kupuje, mamy takie czasy, ze mozna kupic w jeden dzien w razie w...

@Julianna_Szcz ja na poczatek syzje podusie 30/40 i kołderke 70/100, następnie bedzie wiekszy wymiar.

M wrocil dzis wczesniej, jutro robi wolne i jedziemy na basen, bo oboje nie ogarniamy tych upalow...
Dzięki @Sabi32 ogarne otuline I będę miała weekend na pierwszy komplecik do łóżeczka :)
 
Natka ale teraz maluszek odbiega od norm? ja to mowie zeby osiagnac ten 30 tydzien i juz bedzie fajnie :) wiadomo kazdy dzien w brzuszku sie liczy ale te 30 tyg to juz chyba taki naprawde bezpieczny czas?
Ja sie urodzilam w 32 tygodniu. 1800g mialam i 43 cm. I proszę jaka duza uroslam[emoji23] i w miarę zdrowa. Podejrzewam ze moja matka święta nie była bedac ze mna w ciąży dlatego jestem wczesniakiem
 
Ja pisalam [emoji23] ja mam 110
A więc jestem już nawet mniejsza od niektórych! No jakoś mi lżej na sercu bo czułam się dziwnie :D
1533055017413.jpg
 

Załączniki

  • 1533055017413.jpg
    1533055017413.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 313
Ja sie urodzilam w 32 tygodniu. 1800g mialam i 43 cm. I proszę jaka duza uroslam[emoji23] i w miarę zdrowa. Podejrzewam ze moja matka święta nie była bedac ze mna w ciąży dlatego jestem wczesniakiem

Ja kazda ciaze przenosilam, ale w tej jest wszystko inaczej :) narazie jeszcze jest troszke strachu itd ale za te 10 tyg to juz bedzie bezpiecznie :) marze tylko aby porod sam sie zaczal niby dzieciak praktycznie rowno z om rosnie wiec moze akurat teraz tak bedzie :)
 
@Julianna_Szcz woow jak malo w obwodzie ja tez tyle mam to jak to dziala..czy pod brzuchem mierzylas:D ;) :* tez bym chciala juz mebelki ale dziołchy maja racje chociaz ja najpozniej pazdziernik juz chce ustawione:D toć termin na sam poczatek grudnia:)

A w ogole dzis na insta mi wyskoczyl jakis post promowany oczekujac czy cos i laska pisze ze jest 23+2 i ze ma termin na 12.11...łot? Ja mam 22+2 i mam termin na 5.12 no moze 2.12 bo mi sie zmienilo na prenatalnych ale na karcie ciazy mam 5.12.

A moja kolezanka wiec daleko przykladow nie szukac urodzila jakos w 30 tc chyba bo miala zakażenie i dzidzia byla w niebezpieczenstwie i malenstwo bylo nie z tej ziemi. Stresow i strachu mnostwo, wiec te ostatnie tyg dzidzia tak przybiera oby nasze siedzialy w brzuszk do listopada:) a jak kto na koniec grudnia to do konca listopada:)
 
reklama
Zuzik pisalam priva ;)

Hmm na sklepach z materialami sa dzianiny bambusowe za ok 30zl i jest to 100/150cm ja zakupie wlasnie tam ;)

Ja wrocilam z miasta..pot sie ze mnie leje, nie ogarniam tego upalu :/ na pocieszenie do lumpka weszlam i kupilam sobie taki letni kombinezon i cos dla malej, wszystko za cale 18zl :D spodenki dla malej H&M a dzis w lumpku bylo minus 50proc, ro spodenki wyszly 5zl dwie pary, lubie takie okazje :D Zobacz załącznik 883376 Zobacz załącznik 883380

Diana z takim cisnieniem bym wykorkowala, ostatnio mialan 110/60 i myslalam ze padne...

Aaa i szafa Majeczkowa prawie pelna, teraz oby siurek nie wyrosl :)
Super łupy! Jak wyrosnie siurek to bedzie mial calą szafe rozowych ciuchow [emoji16]
 
Do góry