reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja to wyrodna xD (nie raz tak uslyszalam) bo mialam cc i karmilam z 1,5 mca xP kp nie dla mnie.. chcialam sprobowac i tylko sie upewnilam w tym przekonaniu ;p ogolnie bardzo nie lubie jak ktos dotyka moich piersi. Myslalam ze dziecko nie bedzie mi przeszkadzac a jednak.. kazde karmienie bylo dla mnie dyskomfortem i cierpieniem..
 
reklama
Ja to wyrodna xD (nie raz tak uslyszalam) bo mialam cc i karmilam z 1,5 mca xP kp nie dla mnie.. chcialam sprobowac i tylko sie upewnilam w tym przekonaniu ;p ogolnie bardzo nie lubie jak ktos dotyka moich piersi. Myslalam ze dziecko nie bedzie mi przeszkadzac a jednak.. kazde karmienie bylo dla mnie dyskomfortem i cierpieniem..
Dla mnie to nie wyrodna matka, tylko sposób bycia, jedni karmią do lat 4 czy dłużej, inni krócej, koleżanka karmiła 6miesiecy i potem mm, i normalne obiadki, zależy od człowieka, ja do roku czasu cycka, a że synek to taka przylepka i nic innego nie chciał, dosłownie nic innego, obiady łyżeczką i cycem dopijal [emoji849]
 
A jak tam u was dziewczyny w pracy już wiedzą? Że jesteście w ciąży od kiedy idziecie na l4

U mnie nikt nic nie wie, ale widzę że się dziwnie patrzą że jem śniadania w pracy .. A mi non stop w brzuchu burczy.

A przypomnij który to tydzień? Przyrostu nie sprawdzałas?

Ja wg okresu w 7 tyg miałam 44 tys a w 8 tyg 54 tys. I się zastanawiam jak powinna rosnąć, gdy już ilości są większe... wg lekarzajest spoko, ale tu nie ginekolog prowadzi ciaze tylko lekarz rodzinny ;p wiec ja się wspieram internetem, a to nie jest korzystne :D

Przyrostu nie sprawdzam, nie chcę się denerwować. To dla mojego spokoju było że coś się dzieje bo 24.07 lekarz na usg nic nie widział i kazał mi przyjść za 3tyg...

Ja to wyrodna xD (nie raz tak uslyszalam) bo mialam cc i karmilam z 1,5 mca xP kp nie dla mnie.. chcialam sprobowac i tylko sie upewnilam w tym przekonaniu ;p ogolnie bardzo nie lubie jak ktos dotyka moich piersi. Myslalam ze dziecko nie bedzie mi przeszkadzac a jednak.. kazde karmienie bylo dla mnie dyskomfortem i cierpieniem..

Uff nie jestem sama na tym świecie. Nienawidzę karmić piersią .. Wytrzymalam 3 tygodnie ze starszą córką i potem obie stalyśmy się szczęśliwsze.
 
Ja to wyrodna xD (nie raz tak uslyszalam) bo mialam cc i karmilam z 1,5 mca xP kp nie dla mnie.. chcialam sprobowac i tylko sie upewnilam w tym przekonaniu ;p ogolnie bardzo nie lubie jak ktos dotyka moich piersi. Myslalam ze dziecko nie bedzie mi przeszkadzac a jednak.. kazde karmienie bylo dla mnie dyskomfortem i cierpieniem..
Ja karmilam tez z 1.5 miesiąca,ale nie bo nie chcialam,bo nie miałam pokarm, ale dlatego,ze maly na nim nie przybieral mimo,ze jadł co dwie godziny, wiec kazali podac mm i wybrał butelke bo łatwiej leci, ale szczerze byla to wygoda nie byl taki cycus zawsze moglam go zostawić i gdzies pojechac bez obaw
 
Dla mnie to nie wyrodna matka, tylko sposób bycia, jedni karmią do lat 4 czy dłużej, inni krócej, koleżanka karmiła 6miesiecy i potem mm, i normalne obiadki, zależy od człowieka, ja do roku czasu cycka, a że synek to taka przylepka i nic innego nie chciał, dosłownie nic innego, obiady łyżeczką i cycem dopijal [emoji849]
Ja sie smieje oczywiscie z tej "wyrodnosci":-) to ze karmie mm nie znaczy ze mniej kocham :p
 
reklama
Do góry