reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej, trochę mnie nie było... Wczoraj wróciliśmy z urlopu, byliśmy nad morzem. Nigdy nie bylam tak opalona jak teraz ;)
Postaram się przed snem choć trochę nadrobić :)
 
reklama
Ja właśnie wracam z wizyty [emoji33][emoji33][emoji33] z moimi bąbelkami wszystko dobrze tylko pan doktor nie jest pewnie. Czy drugi to chłopak czy nie , jeden napewno [emoji6]
Waza 330g i 327g więc rosną super [emoji4]
Luteinę mam brać dlaej wrazie W [emoji4]
Kamień z serca mi spadł ze wszytsko ok , mam nadzieję że też powie to na połówkowych lekarz . Spokojnej nocy [emoji4][emoji8]
Gratuluję super ze wszystko ok☺
 
@shiran85 gratulacje:):) @PatkaPatka oja no tez bym sie zestresowala, ale dziewczyny maja racje moze wciagnelo, oby, nawet nie wpadlam na to od razu a przeciez tak to dziala faktycznie..

Dzis zrobilismy sobie z M carbonara ale mi sie marzyla i uwaga mialam do ogarniecia tylko makaron, M kroil boczus i wykańczał temat, no i po1 nie ustawilam licznika i nie wiedzialam przez to ile juz sie robi:D a potem sie okazalo ze za malo ugotowalam, bo my sobie zawsze wazymy i zrobilam sobie za mala porcje , 80 gram +60 mialo byc a zrobilam 120:D a byl taki dobry sosik ze sobie dogotowalam:D a mowie sobie no jak mozna spitolic makaron:D orety co za odmozdzenie
 
Boże dziewczyny jakie mam nerwy, siedzę i rycze.. po pracy poszłam na zakupy zadzwoniła mama że mam na dziś wizytę u kardiologa o której zapomniałam, w pośpiechu poleciałam do bankomatu wybrać pieniądze na tą wizytę, ale głupia nie zabrałam ich z bankomatu, cofnęłam się po minucie i już ich nie było.. pieniądze wiadomo rzecz nabyta ale z tych nerwów aż się trzęsę, jeszcze mnie mój denerwuje gadaniem "czego ryczysz" chyba nie rozumie jak to jest być wściekłym na maksa.
Dobrze ze mąż tak zareagowal a nie z nerwowo. Z Mama wszystko dobrze?
Po kilkudziesięciu sekundach wciąga spowrotem więc jest szansa że nikt nie zdążył.. Współczuję ale ja też jestem taka zakręcona ostatnio :/ mąż ostatnio stwierdził że się o mnie martwi że gdzieś pojadę i zapomnę jak wrócić (a ja tylko wyszłam z nim ze sklepu i zapomniałam czy jesteśmy jego czy moim autem i stałam parę sekund jak głupia). [emoji1]
Ja ostatnio w piekarni chcialam kupic CHAŁWE[emoji23][emoji23][emoji23] i mówię do Pani czy jest chałwa. Mąż mówi chałka, Pani mówi ze chałwy niestety nie maja ale chałka jest. A ja znów do tej Pani to poproszę tą chalwe[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] tez sie mezu ze mnie śmieje ze bujam w obłokach[emoji23][emoji23][emoji23]
Dziewczyny będę mieć córeczkę [emoji1]
Moja się już cieszy że będzie mieć siostrę [emoji1]
Super[emoji7][emoji7] gratulacje[emoji173][emoji7]



Ja dzisiaj rano zalatwilam co mial załatwić, zakupy w biedronce na obiad zrobilam, wrocilam, zrobilam obiad żeberka dzisiaj z warzywami ,dzieciom kurczaka bo nie lubia takiego miecha jak żeberka, zrobilam nalesniki z serem, masłem orzechowym takim z kawalkami orzechów naturalnym i malinami, bylam w lumpku i o 14 jak juz wszystko ogarnelam łącznie z trzema praniami, padlam na 1,5 h bo mężu wcześniej wrocil. Pojechalismy na szybko nad wode i znów robienie jedzenia[emoji23][emoji23][emoji23] salatke grecką, uwielbiamy. A mężowi diete pudelkowa na mase robię[emoji23][emoji23] 3 pudelka jedzenia do pracy zabiera[emoji123][emoji123][emoji123][emoji33] wielkolud[emoji23] poszedl na trening a ja mam chwilke zeby odpocząć..ide pod prysznic bo potem męża na szybki seksik musze wziąć [emoji23][emoji4][emoji4][emoji16]

Cos czuje ze znów dzisiaj nie zasne pół nocy, mlody tak wariuje[emoji16][emoji16][emoji16]
 
Hej dziewczyny ja tak szybko. Wczoraj mąż miał operacje a dzisiaj wypisali go już do domu. My z synkiem wczoraj wróciliśmy a dzisiaj maraton po lekarzach miałam z sobą i mamą. Padam na twarz. Postaram Was później poczytać a na razie życzę dobrej nocy.
 
Nie będę tego wrzucać w ciążowych zakupach, bo to dla troszkę starszych dzieci, ale patrzcie, jakie super podróbki zwierząt Duplo są na Aliexpress. Dziś dotarła kolejna paczka, mamy już całe ZOO [emoji28] Młody zachwycony, bo uwielbia zwierzątka, a za całość w promocji dałam niecałe 22 złote. I wyglądają jak oryginały :)

Zobacz załącznik 884075
No fakt za naprawdę śmieszne pieniądze można tam kupić, mój już na etapie lego też zamawiam mu tych jego superbohaterów, płytki lego, tasmy lego, wszystko kompatybilne z oryginalnymi.
 
Dobrze ze mąż tak zareagowal a nie z nerwowo. Z Mama wszystko dobrze? Ja ostatnio w piekarni chcialam kupic CHAŁWE[emoji23][emoji23][emoji23] i mówię do Pani czy jest chałwa. Mąż mówi chałka, Pani mówi ze chałwy niestety nie maja ale chałka jest. A ja znów do tej Pani to poproszę tą chalwe[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] tez sie mezu ze mnie śmieje ze bujam w obłokach[emoji23][emoji23][emoji23]Super[emoji7][emoji7] gratulacje[emoji173][emoji7]



Ja dzisiaj rano zalatwilam co mial załatwić, zakupy w biedronce na obiad zrobilam, wrocilam, zrobilam obiad żeberka dzisiaj z warzywami ,dzieciom kurczaka bo nie lubia takiego miecha jak żeberka, zrobilam nalesniki z serem, masłem orzechowym takim z kawalkami orzechów naturalnym i malinami, bylam w lumpku i o 14 jak juz wszystko ogarnelam łącznie z trzema praniami, padlam na 1,5 h bo mężu wcześniej wrocil. Pojechalismy na szybko nad wode i znów robienie jedzenia[emoji23][emoji23][emoji23] salatke grecką, uwielbiamy. A mężowi diete pudelkowa na mase robię[emoji23][emoji23] 3 pudelka jedzenia do pracy zabiera[emoji123][emoji123][emoji123][emoji33] wielkolud[emoji23] poszedl na trening a ja mam chwilke zeby odpocząć..ide pod prysznic bo potem męża na szybki seksik musze wziąć [emoji23][emoji4][emoji4][emoji16]

Cos czuje ze znów dzisiaj nie zasne pół nocy, mlody tak wariuje[emoji16][emoji16][emoji16]
To ja miałam wizytę a nie mama, ale wszystko okej, dziękuję :*
 
reklama
Do góry