reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam dziewczyny... Gratulacje i życzę 9 nudnych miesięcy. Życzy sierpniowa jeszcze przyszła mama 2018[emoji5]
Witam ja właśnie mialam byc sierpniowa mamusia 2018 ale niestety się nie udalo :( ale teraz jak dobrze pojdzie to będę marcowa poprostu maleństwo zmienilo date urodzenia ;)
 
reklama
Witam ja właśnie mialam byc sierpniowa mamusia 2018 ale niestety się nie udalo :( ale teraz jak dobrze pojdzie to będę marcowa poprostu maleństwo zmienilo date urodzenia ;)
Bardzo mi przykro spowodu straty wiem co czujesz ( czulas ) bo przechodziłam dwa razy. Ale teraz musi być wszystko w porządku i tego Ci serdecznie życzę.[emoji5]
 
Hej dziewczyny! u mnie z miesiączki wychodzi niby 02.04.2019 , ale może też bedzie marzec kto wie :-).Tydzień temu w poniedziałek było widac pęcherzyk ciązowy , teraz idę w tą środę i mam nadzieję na serduszko.To będzie 6t i 1 dzień.Jak myślicie zobaczę już?Pozdrawiam wszystkie mamusie.
Witaj gratulacje ,powinno byc coś już widac ,jednak to różnie z tym bywa żalezy od zapłodnienia
 
Byłam u tego endokrynologa przepisala mi eutyrox 50, 4 dni pol tabletki później cala, pytała co tam późno przyszlam , to mówiłam,ze szukalam gdzie mnie przyjmą nigdzie nie chcieli szybciej dopiero tu,a gin tez mówił,ze mam sie nie przejmować tsh
 
Dziewczyny powiedzcie mi ,bo zapomniałam sie spytac endo czy moge uzywac witaminy te rozszerzone czy np zawartosc jogu nie zaszkodzi przy braniu lekow, która z was ma tarczycy i bierze suplementy?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi ,bo zapomniałam sie spytac endo czy moge uzywac witaminy te rozszerzone czy np zawartosc jogu nie zaszkodzi przy braniu lekow, która z was ma tarczycy i bierze suplementy?
W jakiś przypadkach endokrynolog mi odstawiała jod jednak nie pamiętam w jakich także nie pomogę.
 
Do góry