reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

aga6

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2016
Postów
21 072
Tak jak pisałyśmy na głównym wątku - tutaj piszmy pomysly na imiona, moze dla kogos będą inspiracją?
U nas dziewczynka raczej Marcelina a chłopiec miał być Antek ale juz mi sie znudziło i myślimy nad Oliwierem
 
reklama
Ja póki co nie mam żadnego pomysłu. Dla dziewczynek mi się mało które imię podoba, dla chłopca podoba mi się więcej, ale żadne jakoś się nie wyróżnia na tą chwilę. Będziemy myśleć, jak poznamy płeć:)
 
Ja mam kilkanaście opcji I pewnie ostatecznie wybiorę jak urodzę :-D
Dla dziewczynek; Alice, Charlotte, Marie, Anne, Eleonore, Madeleine, Jadwiga, Adelaide, Catherine, Margot, Clarie, Rose, Victoria
Dla chłopców: Anthony, James, Arthur, Alexander, Richard, Christopher, Philip, William, Henry, Joseph

Chociaż Florian też był rozważany!
 
Mi po ostatniej corze zostały jeszcze dwa dziewczęce imiona do wyboru: Rut i Abigail.
Z imionami dla chłopca o tyle mi ciężej, że nie mam syna, a sporo jest imion, które mi się podobają.
 
reklama
Tak jak pisałyśmy na głównym wątku - tutaj piszmy pomysly na imiona, moze dla kogos będą inspiracją?
U nas dziewczynka raczej Marcelina a chłopiec miał być Antek ale juz mi sie znudziło i myślimy nad Oliwierem
Imię Antek to najczęściej nadawane imię od kilku lat dla chłopca obok Jasia, Jakuba na każdym kroku to samo. Oliwier brzmi lepiej :)
 
Do góry