reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie takie wieczorne wzdęcia? Mam brzuch jak balon, zjadlam dzisiaj na śniadanie dwie polowki bulki z awokado i pomidorem, 2 galki loda, zupe rybną, batonika z orzechów nerkowca. Przecież to nie duzo, wiem ze nie powinnam jeść tych słodkości, ale dzisiaj sobota to postanowilam sobie umilić dzień. Ale mam taki wielki brzuch, ze za chwilę mi go rozerwie.
 
Ufff, wróciłam. O 5 rano pobudka, po synka 170 km (3 godz.w jedną stronę), wiekie powitanie i powrót. Jejciu, jak młody mnie zaskoczył. Tydzień poza domem BEZ TELEFONU i wtulił się we mnie przy wszystkich. Nie chciał puścić. :) Suuper, moje kochane serduszko. W tamtym roku był nad morzem, wrócił z twarzą w telefonie, nawet nie zaszczycił mnie spojrzeniem, dłonią wskazał walizkę i stwierdził: możemy już iść. Gdzie samochód? Ubić gada to za mało. Teskniłam, codziennie się martwiłam, a on martwił sie tylko czy ma zasięg. W tym roku na obozie piłkarskim zakaz telefonów. Mój syn jako jedyny biedak nie miał, bo my stosujemy się do zasad. I tak zmiękł, że nawet własna mama okazała się nie taka zła. :D Wróciliśmy od babci i właśnie się kładziemy. Też padam na twarz.
 
reklama
Do góry