reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY NA ZAKUPY?

Mamaax3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Lipiec 2018
Postów
33
Hej dziewczyny,mam pytanie do lutowek-kiedy planujecie zaczac gromadzic rzeczy na wyprawke dla malucha?a dokladniej jaki okres ciazy uwazacie za odpowiedni i bezpieczny na takie zakupy ?
 
reklama
Ja w sierpniu już będę się rozglądać ale na razie nie kupować i muszę przejrzeć rzeczy które mam po pierwszym dziecku. A w wir zakupów się rzucę po wiadomości o plci
 
Tez mialam w planach poczekac do momemtu kiedy poznam plec dziecka....mam tylko nadzieje ze nic juz sie w pozniejszym czasie nie zmieni....bo i takie syruacje sie zdarzaja ;)
 
Ja pòki co to tylko zakupy dla przyszłej mamy uskuteczniam :) wczoraj nabyłam dwie pary spodni z gumką na brzuszek :) super sprawa, zupełnie inny komfort :) teraz mam w planach poduszkę do spania w kształcie literki C.
 
Zgadzam sie:),sama posiadam takie w swojej garderobie i daje im duzy plus...wczoraj bylam na wizycie i prawdopodobnie juz w lutym ma swiecie pojawi sie moja upragniona córeczka :-D teraz czekam tylko ma badanie polowkowe i jesli plec sie potwierdzi to zaczynam buszowac po sklepach w poszukiwaniu garderoby dla mojego malenstwa
 
A ja myślę, że zacznę w grudniu, ale dlatego, że wtedy zaczynają się wyprzedaże więc będzie można ostro poszaleć :-) :);)
 
A ja myślę, że zacznę w grudniu, ale dlatego, że wtedy zaczynają się wyprzedaże więc będzie można ostro poszaleć :-) :);)

W pierwszej wersji tez zakladalam grudzień,ale mam obawy ze nie wytrzymam tak długo choc wieksze zakupy tez planuje dopiero na koniec i poczatek roku (wozek,fotelik,łozeczko itp)
 
reklama
A propo myslalyscieie juz jaki typ wozka wybierzecie? 1,2,3 w jednym?ja szczerze nie mam pojęcia i coraz wiekszy metlik w glowie....kazdy ma swoje wady i zalety i ciezko sie zdecydować
 
Do góry