reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytanie odnośnie ciazy

Malwina698

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2023
Postów
32
Hej dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie ciąży.
Od mojego stosunku minelo 5 tygodni i 4 dni ( bylo to przed okresem ktory dostalam po tygodniu). Planowaną miesiączke w kalendarzyku (aplikacji na telefon) mam za 3 dni. I moje pytanie brzmi tak czy jest szansa zebym byla w ciazy, stosunek odbyl sie w dni plodne (sprawdzane w kalendarzyku).
Niestety nie zauwazylam u siebie zadnych objawów. Ani nie sikam duzo jak jest napisane w internecie, ani nie boli nic, czasem bywam zmeczona i spiaca ale to normalne i czasami tak jest a czasami nie. Sluz mialam raz przezroczysty a tak juz normalny. Czy jest szansa zebym byla w ciazy? dodam takze ze objawow na okres jakby tez nie mam jak mialam zwykle.
 
reklama
Hej dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie ciąży.
Od mojego stosunku minelo 5 tygodni i 4 dni ( bylo to przed okresem ktory dostalam po tygodniu). Planowaną miesiączke w kalendarzyku (aplikacji na telefon) mam za 3 dni. I moje pytanie brzmi tak czy jest szansa zebym byla w ciazy, stosunek odbyl sie w dni plodne (sprawdzane w kalendarzyku).
Niestety nie zauwazylam u siebie zadnych objawów. Ani nie sikam duzo jak jest napisane w internecie, ani nie boli nic, czasem bywam zmeczona i spiaca ale to normalne i czasami tak jest a czasami nie. Sluz mialam raz przezroczysty a tak juz normalny. Czy jest szansa zebym byla w ciazy? dodam takze ze objawow na okres jakby tez nie mam jak mialam zwykle.
Trochę chaotycznie napisane, nie do końca rozumiem. Jeśli chodzi o współżycie tydzień przed ostatnią miesiączką, to nie jesteś w ciąży, skoro dostałaś miesiączki.
 
tak myslisz? bo wlasnie czytalam ze zaplodnienie moze troche trwac i wtedy okres wystapi czy nie ?
Jeśli po stosunku dostałaś miesiączkę to znaczy, że nie jesteś w ciąży i kończy Ci się teraz kolejny cykl. Chyba że w tym cyklu miałaś stosunek w dni płodne bez zabezpieczenia, wtedy w razie braku wystąpienia miesiączki zrób test.
 
reklama
Do góry