reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytanie odnosnie ciazy

ania123:

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2023
Postów
35
witam wiem ze juz duzo woisow mialam i panikowalam
ale teraz mam pytanie odnosnie ostatniego ze tydzien przed okresem w planowane dni plodne w kalendarzyku uprawialam sex z zabezpieczeniem
dostalam okres szybciej niz mialam planowane teraz minelo 4 tygodnie od tego stosunku okres ma byc za 7 dni
jestem teraz zmeczona oraz spiaca
nie mam innych objaw mocz oddaję normalnie tak jak zawsze
piersi mnie nie bola
czasem glowa boli
oraz ostatnio wszystko mnie swedzialo
moj sluz jest raz normalny jak zwykle a raz przezroczysty
czy wyglada to na ciąże?
 
reklama
witam wiem ze juz duzo woisow mialam i panikowalam
ale teraz mam pytanie odnosnie ostatniego ze tydzien przed okresem w planowane dni plodne w kalendarzyku uprawialam sex z zabezpieczeniem
dostalam okres szybciej niz mialam planowane teraz minelo 4 tygodnie od tego stosunku okres ma byc za 7 dni
jestem teraz zmeczona oraz spiaca
nie mam innych objaw mocz oddaję normalnie tak jak zawsze
piersi mnie nie bola
czasem glowa boli
oraz ostatnio wszystko mnie swedzialo
moj sluz jest raz normalny jak zwykle a raz przezroczysty
czy wyglada to na ciąże?
Nie, nie wygląda. Skoro tak co miesiąc obawiasz się ciąży może przestań uprawiać seks ?
 
witam wiem ze juz duzo woisow mialam i panikowalam
ale teraz mam pytanie odnosnie ostatniego ze tydzien przed okresem w planowane dni plodne w kalendarzyku uprawialam sex z zabezpieczeniem
dostalam okres szybciej niz mialam planowane teraz minelo 4 tygodnie od tego stosunku okres ma byc za 7 dni
jestem teraz zmeczona oraz spiaca
nie mam innych objaw mocz oddaję normalnie tak jak zawsze
piersi mnie nie bola
czasem glowa boli
oraz ostatnio wszystko mnie swedzialo
moj sluz jest raz normalny jak zwykle a raz przezroczysty
czy wyglada to na ciąże?
Zrób test.
 
Ze swojej strony polecam, abyś ubogaciła swoją wypowiedź o znaki interpunkcyjne. Może jeśli tekst będzie bardziej czytelny, to komuś uda się z niego więcej wyczytać i będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie?
 
reklama
Skoro kolejny miesiąc z rzędu obawiasz sie ciąży to.moze warto pomyśleć o jakimś bardziej skutecznym.zabezpieczeniu niż prezerwatywa. Porozmawiaj o tym z ginekologiem...
 
Do góry