reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

[emoji853]Aa [emoji3]

Ja juz 4x ciotka jestem [emoji14] z tym ze dwojka siostrzencow to bardziej mozna by pomyslec ze rodzeństwo [emoji14] ja mam 22 a oni 20 i 18 [emoji14] no i dwojka mlodszych 14 i 10 [emoji3]
Moj brat sie za to nie bierze hehe
U szwagierek moge liczyc na cos hehe
No i u kuzynki ;)
 
reklama
moj szwagier tez ma blizniaki brat jest naprawde duzo wiekszy od siostrzyczki i nie wiadomo czy tez t sie wyrówna w przyszlosci....dziewczynki niby ogolnie sa drobniejsze ale u nich to jest kwestia kilku kg i co najmniej o glowe wyzszy jest
To zależy podobno od tego które maleństwo korzystało w brzuchu więcej, ale jak dla mnie to zależy od genów. Póki wszystko jest w granicach normy to nie ma co się przejmować. Za kilka lat może tak skoczyć do góry, że brata przerośnie
 
Kurde, a ja się martwiłam że mój synek jest "mały". Ma obecnie skończone 11 miesięcy i waży około 10,8 kg. Też trafić w jego gust z obiadem to graniczy z cudem, chyba że słoiki... To wtedy zjem wszystko, a przecież one są niedobre xD ma dziwny gust
Znajoma ostatnio była że swoim 11 miesięcznym u lekarza i na wagę 11kg powiedział że za dużo wazy. Mój waży 10kg dzisiaj równy ROK i myślę że jest nie za gruby i na pewno nie za chudy :D ale każde dziecko i tak w tak wczesnym okresie rozwija się inaczej i ciężko porównywać
 
Znajoma ostatnio była że swoim 11 miesięcznym u lekarza i na wagę 11kg powiedział że za dużo wazy. Mój waży 10kg dzisiaj równy ROK i myślę że jest nie za gruby i na pewno nie za chudy :D ale każde dziecko i tak w tak wczesnym okresie rozwija się inaczej i ciężko porównywać
Dokładnie :) mój synek nie wygląda na swoją wagę, bardzo przeciętnie bym powiedziała nawet :)
 
Widzę,że temat wagi dzieci ... Iga ma 8 miesięcy skończone i waży gdzieś mniej więcej 8,5 kg [emoji16] więc jest już co nosić [emoji23]

Co do sloiczkow- też uwielbia [emoji16]No cóż... co będę dziecku żałować jak lubi [emoji23] zresztą dla mnie to też wygodne... no nie będę ukrywać [emoji6]
Obiadki moje też je ale nie wszystko jej właśnie smakuje, nieraz się nagotuje, a ona pluje... No i muszę słoiczek otworzyć
 
Widzę,że temat wagi dzieci ... Iga ma 8 miesięcy skończone i waży gdzieś mniej więcej 8,5 kg [emoji16] więc jest już co nosić [emoji23]

Co do sloiczkow- też uwielbia [emoji16]No cóż... co będę dziecku żałować jak lubi [emoji23] zresztą dla mnie to też wygodne... no nie będę ukrywać [emoji6]
Obiadki moje też je ale nie wszystko jej właśnie smakuje, nieraz się nagotuje, a ona pluje... No i muszę słoiczek otworzyć
U nas z obiadem jest identycznie, ja się staram, gotuję a ten ani grama nie zje, za to słoik 250 gram na raz bierze....
 
Witam Was wszystkie :) dołączam do Waszego wątku :) staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia od tamego roku od listopada, ale niestety nie wychodzi. Chętnie wezmę udział w tym wątku :) fajnie jest mieć możliwość porozmawiać z kimś, kto przeżywa to samo :)
 
reklama
Witam Was wszystkie :) dołączam do Waszego wątku :) staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia od tamego roku od listopada, ale niestety nie wychodzi. Chętnie wezmę udział w tym wątku :) fajnie jest mieć możliwość porozmawiać z kimś, kto przeżywa to samo :)
Witaj [emoji4] zapraszamy [emoji4]
A co tu tak cicho?
Mi glowa dzis pęka [emoji849]
 
Do góry