reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny jak tam u was z tymi sprawami? Ja mam wielka ochote,ale bardzo sie boje,ze jak sie podniece wywolam jeszcze skurcze i cos narobie wiec meza nie dopuszczam poki co. Niby lekarz powiedział,ze po 12 tygodniu moge,ale nadal jakies dziwne obawy.
My mamy zakaz od lekarza z powodu wcześniejszych krwawien. Nie ukrywam, ze oboje sie boimy o dziecko i nawet o tym nie myslimy.. Znaczy nie wiem, mąż mnie nie zadręcza ale mowil na początku ze trudno jakoś wytrzymamy skoro lekarz zabrania.

Dzień dobry :)
Wczoraj prawie zemdlałam w tramwaju, bo jechało jakieś babsko z toną perfum.... Powodzenia na wizytach :)
Mam dwa pytania : czy puchną Wam dłonie i stopy? Bo u mnie są dni, kiedy masakra..
Ile czasu czekałyście na wyniki Pappa-chodzi mi o samą krew?
Co do wyników krwi to ja tego samego dnia po południu mialam do odbioru wyniki.
 
No ja tez tak zrobilam i wyszly zle,a później kolejnym razem idealne ,podmylam sie o trzeba rozchylic wargi sromowe i wtedy pewny mocz

Kurczę, ja właśnie też czekam na wyniki moczu i też popełniłam ten sam błąd, co Paulina. Ale za bardzo mi się sikać chciało, bo normalnie wstaję w nocy 1-2 razy a tym razem trzymałam do rana. Eh, problemy ciężarnych... :p
 
Kurczę, ja właśnie też czekam na wyniki moczu i też popełniłam ten sam błąd, co Paulina. Ale za bardzo mi się sikać chciało, bo normalnie wstaję w nocy 1-2 razy a tym razem trzymałam do rana. Eh, problemy ciężarnych... :p

@paulina.blachut jeśli moje wyniki też wyjdą źle, to będziemy mieć odpowiedź. No chyba, że obie mamy infekcje... :/
 
Kurczę, ja właśnie też czekam na wyniki moczu i też popełniłam ten sam błąd, co Paulina. Ale za bardzo mi się sikać chciało, bo normalnie wstaję w nocy 1-2 razy a tym razem trzymałam do rana. Eh, problemy ciężarnych... :p
Ja tam nie trzymam xP zazwyczaj kolo 2 czy 3 ide a do badania kolo 7-8 pobieram.


A co do wynikow to wydaje mi sie ze są ok.. mialam takie w pierwszej ciazy i gin nic nie mowila
 
Dzień dobry :)
Wczoraj prawie zemdlałam w tramwaju, bo jechało jakieś babsko z toną perfum.... Powodzenia na wizytach :)
Mam dwa pytania : czy puchną Wam dłonie i stopy? Bo u mnie są dni, kiedy masakra..
Ile czasu czekałyście na wyniki Pappa-chodzi mi o samą krew?
Mi puchna kostki od siedzenia prawie 8h w pracy. Musi byc gdzies jakis ucisk w tej pozycji bo jak jestem w domu I mam wiecej zajec w ruchu to wieczorem kostki wracaja do normy.
Na wyniki z krwi czekalam tydzien.
 
reklama
Do góry