reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

początek 2019-Warszawa

Prowadzenie ciąży

  • NFZ

    Głosów: 2 40,0%
  • prywatnie

    Głosów: 3 60,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
reklama
Witajcie,ja mam dylemat co do prowadzenia ciąży.polecono mi sensowną doktor z kar-med dr Martę Andziak. Natomiast na USG ostatnio chodziłam do dr Zająca w newmed.ten drugi zrobił na mnie super wrażenie,ale jest dosyc drogi a ja jeszcze nie wiem czy chce prowadzić ciążę prywatnie czy na NFZ i robić dosatkowe USG w razie potrzeby
 
@Kordosia - ja też mam ostatnio dylemat czy czasem nie prowadzić ciazy prywatnie bliżej domu, u murzyna - bo zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie a mój mnie właśnie zawiódł bo miał być w pt i wypisać mnie l4 a okazało się że go nie będzie i zostałam na lodzieale usg 180zl to dla mnie troszkę duzo☹️w szczególności że będę musiała na wrzesień szykować 3tys zł na sanatorium z dzieckiem ☹️
 
dziewczyny z Wawy potrzebuje namiar na prywatnego lekarza co nie robi problemu z wypisaniem L4 ze mozna chodzic... Dziekuje :)
 
Do góry