reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja od 2 dni biorę ten magnez 3 razy dziennie po 2 to tak mi przeszły wszelkie zaparcia ze szok! Od razu jestem lżejsza :p
Ja biorę magnez i na mnie nic nie dziala, staram sie zrana zjesc takie rzeczy,aby ruszylo,ale za przeproszeniem juz widać efekty zelaza jak gown... kolor zmienia [emoji23] i jest ciezko na wc. A jak dziecko bedzie wieksze to tak cisnac niezle bedzie na inne narzady wtedy sie wykoncze, mam nadzieje,ze do tego czasu zelazo sie unormuje
 
Od 5 nie spie, bo nie opłaca sie rano biore euthyrox później szykuje mezowi sniadanie,bo lubie [emoji23] zjem cos kolo 6 ,wejde na lekturę fb i bb i zleci do tej godziny trzeba syna budzic i szykowac na autobus, moze pozniej w kime na dwie godzinki jak sie uda
 
Ja biorę magnez i na mnie nic nie dziala, staram sie zrana zjesc takie rzeczy,aby ruszylo,ale za przeproszeniem juz widać efekty zelaza jak gown... kolor zmienia [emoji23] i jest ciezko na wc. A jak dziecko bedzie wieksze to tak cisnac niezle bedzie na inne narzady wtedy sie wykoncze, mam nadzieje,ze do tego czasu zelazo sie unormuje
Kurcze współczuję ci tych zaparć... mam nadzieje że znajdziesz jakiś zloty środek;) ja póki co dzień rano zaliczam toaletę;) bo zaparcia to kiepska sprawa:/
 
Matko, nieźle, u mnie za 5 godzina 6 i oczy jak złotówki, chyba mi się budzik w mózgu zainstalował, ale ja nie mam teraz żadnych obowiązków rano ;) tez będę dosypiać w ciagu dnia ;) a jak znosisz poranny post po tym leku? Koleżanka bierze rano na czczo i dopiero po godzinie może zjeść śniadanie, ja bym w obecnym stanie nie wytrzymała tyle bez jedzenia :D

półgodziny przed jedzeniem trzeba wziąć a najważniejsze , żeby kawy nie pić-śniadanie jak ciśnie można zjeść bo i tak do żołądka leci z 20 min :D


Noce mnie wykańczają spać nie mogę a w dzień odcina i muszę się zdrzemnąć :((( Dzisiaj od 5 już nie dałam rady spać to tyle , że chociaż do 6 poleżałam ;///
 
Matko, nieźle, u mnie za 5 godzina 6 i oczy jak złotówki, chyba mi się budzik w mózgu zainstalował, ale ja nie mam teraz żadnych obowiązków rano ;) tez będę dosypiać w ciagu dnia ;) a jak znosisz poranny post po tym leku? Koleżanka bierze rano na czczo i dopiero po godzinie może zjeść śniadanie, ja bym w obecnym stanie nie wytrzymała tyle bez jedzenia :D
Pol godziny wystarczy odczekac nie wiem czemu ona tak długo czeka, ja dlatego wstaje o 5 biore tabletkę kładę sie do 25 po, szykuje sniadanie mezowi i jem kolo 6 w sumie wychodzi godzina,ale po pol godziny pije wode z cytryna to mnie czasem rusza,a spac bez jedzenia po tabletce na pewno bym nie poszla, bo by mnie scielo zaraz mdlosci i wszystko by było
 
Ja dziś rano obudziłam się i nie czułam bólu piersi - pierwszy raz od początku ciąży!!!

Był to generalnie jedyny staly objaw ciąży u mnie (w połowie 1 trymestru miałam też problemy z cerą które już na szczęście chyba minęły?)

Zdziwiło mnie to, pomyślałam, że to dlatego, że jutro zaczynam 2 trymestr i pewnie chodzi o to, że niemiłe dolegliwości w tym okresie mogą ustąpić ale oczywiście zaczęłam szperać w necie i naczytałam się głupich rzeczy o tym, z czym negatywnym mogą być związane zaniki objawów ciąży i się przestraszyłam!

Na szczęście mam dziś odbiór badań prenatalnych - wymęczę lekarza, żeby mi powiedział, czy to normalne, czy powinnam się niepokoić... Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku ale dla pewności muszę o tym porozmawiać, bo nie da mi to spokoju.
 
reklama
Ja dziś rano obudziłam się i nie czułam bólu piersi - pierwszy raz od początku ciąży!!!

Był to generalnie jedyny staly objaw ciąży u mnie (w połowie 1 trymestru miałam też problemy z cerą które już na szczęście chyba minęły?)

Zdziwiło mnie to, pomyślałam, że to dlatego, że jutro zaczynam 2 trymestr i pewnie chodzi o to, że niemiłe dolegliwości w tym okresie mogą ustąpić ale oczywiście zaczęłam szperać w necie i naczytałam się głupich rzeczy o tym, z czym negatywnym mogą być związane zaniki objawów ciąży i się przestraszyłam!

Na szczęście mam dziś odbiór badań prenatalnych - wymęczę lekarza, żeby mi powiedział, czy to normalne, czy powinnam się niepokoić... Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku ale dla pewności muszę o tym porozmawiać, bo nie da mi to spokoju.
Mnie cały czas bolą, a objawy ciazy mdlosci i bole piersi tak samo nie swiadcza o tym,ze ciąża rozwija sie prawidłowo jak ich brak, takze nie ma co czytac, na pewno jest dobrze
 
Do góry