reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS

Ritusiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2018
Postów
23
Witam. Czy któraś z Was ma zespół policystycznych jajników? Jak to jest z ciążą ? Można zajść czy nie można
 
reklama
Ja mam... Mozna zajsc ale nie zawsze się udaje odrazy a czasem to bardziej skomplikowane. Dieta i suplementy odpowiednią aktywnisc czasem leki pomagają a czasem i to jest mało... Trzymam kciuki aby w Twoim przypadku poszło szybko :)
 
Ja mam... Mozna zajsc ale nie zawsze się udaje odrazy a czasem to bardziej skomplikowane. Dieta i suplementy odpowiednią aktywnisc czasem leki pomagają a czasem i to jest mało... Trzymam kciuki aby w Twoim przypadku poszło szybko :)
Ostatnio mialam wypadek lekarz mowi ,że to moglo spowodowac taki cykl nieregularny antybiotyk itd mowi ze to moze byc trauma itd zawsze odczuwalam swoja owulacje bo w polowie cyklu dzgal mnie lewy jajnik a teraz nic
 
cykl bezowulacyjny to nie PCOS od razu - jeśli w obrazie usg nie widać pęcherzyków - takich koralików, brak owłosienia tam gdzie nie trzeba, trądziku przetłuszczających się włosów, AMH dobre, nie ma problemów z cukrem i insuliną - to nie ma się co przejmowac kochana, każdej od czasu do czasu cykl się trafi bezowulacyjny, wydłużony i tyle
 
cykl bezowulacyjny to nie PCOS od razu - jeśli w obrazie usg nie widać pęcherzyków - takich koralików, brak owłosienia tam gdzie nie trzeba, trądziku przetłuszczających się włosów, AMH dobre, nie ma problemów z cukrem i insuliną - to nie ma się co przejmowac kochana, każdej od czasu do czasu cykl się trafi bezowulacyjny, wydłużony i tyle
O to chodi ze w tym pecherzyku graffa widziałam mniejsze pecherzyki
 
Nie pęcherzyk graffa jest jeden duży i z niego ovulacja ale oprócz niego na jajniku u osób z pcos są takie malusie pęcherzyki jak koraliki, które podrastają i niedojrzewają i tak sobie zostają często.
 
To ja musialam z tym graffa cos zle zrozumiec powiedzial ze nie pekl ale pokazal mi drugi i tam widzialam pecherzyk i pelno malutkich
 
Graffa może nie pęknąć wcale wtedy tworzy się chyba to się nazywa torbiel czynnościowa i ona się zazwyczaj wchłania w czasie okresu, a jak nie to tabletki anty i terochę więcej czekania, ale się wchłania.
 
reklama
Do góry