reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Próby inseminacji 2018 rok

reklama
Hej
Jestem tu nowa jestem po 1 iui i 12 października robię bete ale to oczekiwanie chyba pierwsze mnie wykończy. Jak tam u was po której iui doczekalyscie się małżeństwa
 
Hej
Jestem tu nowa jestem po 1 iui i 12 października robię bete ale to oczekiwanie chyba pierwsze mnie wykończy. Jak tam u was po której iui doczekalyscie się małżeństwa

[emoji3]
Hej
Ja jestem po jednej, nieudanej, teraz miesiac przerwy w cyklu naturalnym i naturalne starania.
Wiem co czujesz bo tez do wtorku czekam... mozna oszalec. Trzeba glowe czyms koniecznie zajac!!!

Podobno 4 IUI maja sens.
Potem spada juz prawdopodobienstwo ale to matematyczne podejscie.

Trzymam kciuki za Ciebie!!!
[emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
[emoji3]
Hej
Ja jestem po jednej, nieudanej, teraz miesiac przerwy w cyklu naturalnym i naturalne starania.
Wiem co czujesz bo tez do wtorku czekam... mozna oszalec. Trzeba glowe czyms koniecznie zajac!!!

Podobno 4 IUI maja sens.
Potem spada juz prawdopodobienstwo ale to matematyczne podejscie.

Trzymam kciuki za Ciebie!!!
[emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Żeby było to takie proste 12 lat czekamy juz
 
Ale widze na drugim wątku ze te 12 lat to bylo calkiem naturalnie.
IUI pomaga w kilku kwestiach.
Nie nastawiaj sie negatywnie.
Twoje wyniki i meza ok sa?
Ja mam prawy jajowod zatkany 4 miesiące czekałam na lewy i w końcu poszło jajeczko z lewego.badania ogólnie dobre ruchliwość 50 %
 

Jajeczko mialo 27mm?
Moje mialo 29 i tez licze ze bedzie ok.
Czyli badania masz zrobione wszystkie, to juz cos.

IUI pomaga przy slabszej ruchliwosci - juz masz jeden punkt wiecej jesli nasienie slabsze.
Dodatkowo masz je podane w najlepszym momencie.
To znacznie zwieksza szanse.
Mialas na peknietym pecherzyku?
Mierzyli Ci endometrium?
 
reklama
Do góry