reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tymi lekarzami to tez. Jeden mówi, ze są drugi, ze życzył by sobie pacjentki z takimi policystycznymi. Mi tylko chodzi, o to żeby nie zaszkodzić. Mam bardzo długa drogę z mega wybojami za sobą. Temu straciłam zaufanie trochę do lekarzy ;)
Mój endokrynolog twierdzi, żeby metformina miała sens powinno ją się brać co najmniej 3 miesiące przed ciążą. Gość jest oblatany w endokrynologii płodności. Zaszkodzić raczej nie zaszkodzi, najwyżej nie pomoże. Ja nie mam IO tylko nieadekwatne wyrzuty insuliny, biorę 3 x 500 mg metforminy. Jak dotąd na metforminie miałam jeden udany transfer zakonczony ciązą pozamaciczną i jeden nieudany.
Biorę cały czas.
 
reklama
Ja też jestem w 6 tygodniu ciąży. Pobolewa mnie jeszcze czasem brzuch ale nie jest to mocny ból. Za to wczoraj miałam plamienie, trochę się wystraszyłam ale dziś już prawie nie ma. Każdy ciążę inaczej przechodzi, więc nie stresuj się na zaś. Jeśli masz obawy to po prostu zrób betę i sprawdź przyrost.
@Mama!Mia! Kiedy wizyta???
 
Kochane moje nie wiem czy do dobre wieści ale z 6 komóreczek zapłodniło się 5 z tego prawidłowo 3 jutro się dowiem ale transfer w sobotę prawdopodobnie tak powiedział embriolog teraz czekam na jutrzejszy telefon i sie boje ... mam nadzieję że już tak zostanie i beda sie dalej rozwijac prawidłowo ale co mnie zdziwiło to że moj lekarz chce podac mi 3 co o tym myślicie doradzcie coś prosze
Pozdrawiam wszystkie was kobitki i zycze miłego dzionka z pozytywnymi wiadomościami
Beatko wynik w zarodkach na ta chwilę jest dobry :)
Co do ilości 3 to w Polsce bardzo rzadko jest to stosowane. Ja nie wiem czy bym się odważyła, jednak to bardzo indywidualna sprawa
 
Cześć,
@Niezapominajka2018 widziałam, że u Ciebie dobre wieści na wizycie i piękne widoki były. To już teraz z górki. ;) Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. :* Kiedy następna wizyta?
@lafantynka @sunrisea Dziewczyny samych pięknych widoków i dobrych wieści na wizytach. :*
Pochwalcie się później, co u Waszych bąbli słychać. :D

Miłego dnia. :*
Dziewczynki melduje ze u synusia wszystko dobrze!!!! ❤️❤️❤️❤️ Rany tak się cieszę! Jupiiiii!!:D Dziś miałam to usg prenatalne, doktorek dokładnie obejrzał bejbika i nie dojrzał najmniejszej nieprawidłowości! Ehhh kamień z serca! Zdjęcia dostałam na płycie wiec jak mąż wroci to przerzuci mi z kompa na tel to się pochwale:D dla świetego spokoju oddałam jeszcze krew na papa ale mysle ze to już tylko formalność.
A pozatym to cały dzień z teściowa! Kobieta wulkan! Zagada człowieka na smierć o_O
 
Dziewczynki melduje ze u synusia wszystko dobrze!!!! ❤️❤️❤️❤️ Rany tak się cieszę! Jupiiiii!!:D Dziś miałam to usg prenatalne, doktorek dokładnie obejrzał bejbika i nie dojrzał najmniejszej nieprawidłowości! Ehhh kamień z serca! Zdjęcia dostałam na płycie wiec jak mąż wroci to przerzuci mi z kompa na tel to się pochwale:D dla świetego spokoju oddałam jeszcze krew na papa ale mysle ze to już tylko formalność.
A pozatym to cały dzień z teściowa! Kobieta wulkan! Zagada człowieka na smierć o_O
F-a-n-t-a-s-t-y-c-z-n-i-e! Gratuluję Mamusiu:biggrin2:
 
Dziewczynki , mam do was kolejne pytanie , szczególnie to tych u których jest problem z implantacja zarodka i mimo brania różnych leków , jakie jeszcze badania robilyscie, bo tam zaczęłam sobie to wszystko analizować i to naprawdę jest nie możliwe żeby na tyle dobrych zarodków z jednej stymulacji żaden się nawet nie zaimplantowal ....
Owszem mogly się trafić jakieś uszkodzone zarodki ale przecież nie wszystkie 5...
@dżoasia Ty taka mądra głowa jesteś , bardzo Cię proszę powiedz co Ty o tym też myślisz czy mam wykonać jeszcze jakieś badania oprócz tych kirow i kariotypow ? No i przedewszystkim na co powinnam się przygotować ? To się jakoś leczy ? Lepiej najpierw przejść stymulacje i uzyskać jak największą ilość zarodkow ?
Boże mam taki mętlik w głowie...
@Olk@24 Niunia wynik w zarodkach mialysmy prawie taki sam.
Ja po 4 transferach raz miałam tylko cb i to bardzo krótko... teraz przed drugą stymulacja byłam Olcia jak sama wiesz u Pasnika i dał mi zalecenia - immunosupresja po uzyskaniu zarodków.
Gin namawiał mnie jednak na transfer swiezaka, mąż też.
Nie chciałam podejść do tego transferu a zobacz - udało się.
Na razie jestem w ciąży ;-)
A bynajmniej baaaaardzo mocno w to wierzę:-)
 
reklama
Do góry