reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Co do wypadania włosów to warto poszukać przyczyny, najczęściej są to problemy z hormonami. Druga rzecz to wizyta u trychologa, on oceni stan włosów i skóry głowy i doradzi jakie kosmetyki stosować - na pewno odradzi drogeryjne kosmetyki. Teraz sporo fryzjerów również mają specjalizację z trychologii. :) Biotebal jest spoko i na prawdę działa, ale zanim zacznie się brać takie specyfiki dobrze sprawdzić przyczynę wypadania włosów, może organizm tak daje sygnały, że jest coś nie tak. :)
 
Ja tez miałam owu odrazu, ale krwawiłam chyba z 10 dni i to bardzo obficie... bólu nie miałam jako takieg.

Teraz jestem po owu i ten śluz taki dziwny coś :/ niby jest go dużo, gesty ale tak jakby w kolorze żółto brązowym :/ dziwne, bo jestem już po @ ponad tydzień :eek: od owu czuje ten lewy jajnik - tak myśle by od nowego mca zacząć monitoring znowu...
Ale jestem w szoku, że owulacja występuje tak szybko po poronieniu, pewnie to wina hormonów.
Biedna :( Ja samo poronienie miałam bolesne ale @ po poronieniu to był hardkor, chciałam jechać na pogotowie bo nic mi nie pomagało z przeciwbólowych a miałam nawet lek od lekarza i zero ulgi.
O rany ja taki nigdy nie miałam [emoji50]
Może coś zaskoczyło teraz
Ja na swój monitoring ostatni przyszłam już jak było po owu [emoji23]
 
Chyba też będę się musiała zaopatrzyć w ten biotebal bo też mam problemy z włosami ;( myślałam że po ciazy przejdzie ale gdzie tam, większość czasu i tak mam związane a nie raz nawet w jedzeniu znajduje bleee

Dzisiaj 3dzien spóźnienia @. Doszedł ból pachwin, dalej ten jajnik o wogole okresowo się czuję, jedynie piersi tak nie bolą jak co miesiąc. Zrobiłam przed chwilą test i znów cień cienia. Jesli byłaby to ciąża to by było dużo ciemniejsza ta kreska. Latam co chwila do łazienki i sprawdzam papierem czy już się zaczęło a tu dalej cisza. Ani w tą ani we w tą. Na betę też nie mam jak podskoczyć bo jutro do końca tyg na 8 mam w pracy :(
IMG_20181017_205901.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181017_205901.jpg
    IMG_20181017_205901.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 321
reklama
Do góry