reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Współczuję kochana [emoji17] Ale ważne, że torbiel się zmniejsza, niedługo napewno zniknie.
No właśnie i to jest super, że lekarz bezmyślnie nie faszeruje mnie lekami, a w szpitalu to powiedzieli, że lekarz ma mi przepisać antykoncepcję na zmniejszenie torbieli a tu się okazuje, że na serio nie ma potrzeby. :) I ciesze się bardzo. :)
 
reklama
No właśnie i to jest super, że lekarz bezmyślnie nie faszeruje mnie lekami, a w szpitalu to powiedzieli, że lekarz ma mi przepisać antykoncepcję na zmniejszenie torbieli a tu się okazuje, że na serio nie ma potrzeby. :) I ciesze się bardzo. :)
Zazwyczaj się zmniejszają albo znikają po @. U mnie tak było. Antykoncepcja to najgorsze co może być mi się pojawiło po odstawieniu, więc to akurat nie jest wyjście. Bo podczas brania może być super i nagle po odstawieniu problem wróci. Masz dobrego lekarza ;*
 
Wg zauważyłam, że to brudzenie mam zazwyczaj jak przetrzymam za długo mocz np w nocy i pojawia się właśnie jak za długo trzymam ale nie wiem czy to ma wpływ jakiś ;o za każdym razem jak przetrzymałam mocz miałam to plamienie / brudzenie wczoraj byłam na urodzinach i trzymalam długo bo tyle ludzi że nie miałam jak pójść do toalety i się właśnie pojawiło znowu po takim trzymaniu dłuższym moczu
 
@Migdalove to super ze torbiel sie zmniejsza i ze lekarz pozwolil Ci zrozumiec co moglo sie stac... ten zasniad wiele tłumaczy.
Teraz trzeba swoje odczekac dla Twojego zdrowia i maluszka. Pewnosc masz ze jestescie plodni bo to nie pierwsza ciaza tylko oby na tym skonczyly sie te nieszczesliwe momenty i oby kolejna ktora was Bog obdarzy byla juz ta najpiekniejsza 9 miesieczna.
 
Wg zauważyłam, że to brudzenie mam zazwyczaj jak przetrzymam za długo mocz np w nocy i pojawia się właśnie jak za długo trzymam ale nie wiem czy to ma wpływ jakiś ;o za każdym razem jak przetrzymałam mocz miałam to plamienie / brudzenie wczoraj byłam na urodzinach i trzymalam długo bo tyle ludzi że nie miałam jak pójść do toalety i się właśnie pojawiło znowu po takim trzymaniu dłuższym moczu
a kiedy ostatnio robilas badanie moczu? moze to cos z ukladem moczowwym ma wplyw? albo zbyt napelniony pecherz cos powoduje? kurcze nie wiem nie znam sie ale powiedz lekarzowi o sswoim spostrzezeniu.
 
a kiedy ostatnio robilas badanie moczu? moze to cos z ukladem moczowwym ma wplyw? albo zbyt napelniony pecherz cos powoduje? kurcze nie wiem nie znam sie ale powiedz lekarzowi o sswoim spostrzezeniu.
Robiłam przed wcześniejszą wizytą i miałam wtedy zakażenie układu moczowego i pewnie właśnie przez takie trzymanie długie i dostałam na 8 dni lek.
I zauważyłam właśnie, że to jest tylko wtedy teraz jak naprawdę długo trzymam mocz aż mnie trochę boli i pojawia się właśnie takie plamienie / brudzenie. Właśnie 3 razy tak mocno przytrzymałam i przy tych 3 razach tak się pojawiło ;o
W nocy najczęściej jak nie chce mi się od razu wstać i zasypiam i potem budzę się z tak bolącym pęcherzem i nagle się to pojawia właśnie
 
reklama
Robiłam przed wcześniejszą wizytą i miałam wtedy zakażenie układu moczowego i pewnie właśnie przez takie trzymanie długie i dostałam na 8 dni lek.
I zauważyłam właśnie, że to jest tylko wtedy teraz jak naprawdę długo trzymam mocz aż mnie trochę boli i pojawia się właśnie takie plamienie / brudzenie. Właśnie 3 razy tak mocno przytrzymałam i przy tych 3 razach tak się pojawiło ;o
W nocy najczęściej jak nie chce mi się od razu wstać i zasypiam i potem budzę się z tak bolącym pęcherzem i nagle się to pojawia właśnie
to musisz sie zmobilizowwac i wstawac... domyslam sie ze kazde plamienie to ogomny sstres i zalamanie.. oszczedz sobie tego i idz wczesniej do toalety.
 
Do góry