reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Olk@24 wiem co czujesz ja też przekładają transfer na kolejny cykl żeby zrobić immunologie i wydaje mi się że to wieczność. Przepraszam że pytam bo pewnie jesteś teraz zdenerwowana. Jakie badania już zrobiłaś? Chciałabym porównać ze swoimi.
 
Mam wyniki badań pierwszego trymestru.
Martwię się bo wyszło mi ryzyko trisomi 21 na 1:500? Odmówiłam badań inwazyjnych, ogólnie ryzyko wyliczyli mi na 0.2 czyli dużo niżej niż dla mojego wieku. Ponadto białko wyszło na granicy i genetyk stwierdziła że to może być od cukrzycy.
 
Ja dzisiaj mam wizytę to zobacze co tam sie dzieje. W piatym dniu mialam największy pecherzyk chyba 13 i tez bylo ich okolo 8.
Mi pani doktor powiedziała ze jakby bylo duzo jajeczek to moze trzymali by do tej piątej doby. Zaproponowala tez embrioskop bo przy pierwszym podejsciu slabo nam sie rozwijaly zarodki po 3 dobie.
Nie wiem wlasnie czy oplaca sie ten embrioskop gdyby byly tylko do 2, 3 doby?

Jak myslicie dziewczyny? U nas czynnik męski (malo plemnikow, reszta w normie).
Ja nie mam pojęcia, ale nam nie proponowała, więc może coś być na rzeczy, a u nas też problem z nasieniem.
Ja też zobaczę, ile będzie zarodków, wtedy zdecydujemy pewnie, czy może któreś przetrzymać do piątej doby... Boję się, czy w ogóle coś z tego będzie, ostatnio mieliśmy trzy, a to było prawie rok temu.

No nic, powodzenia na wizycie i daj znać, jak posżło ;)
 
Właśnie dostałam info, że moje 2 zarodki się zatrzymały. Nie dotrwały do 5 doby. Został (może) tylko ten, który mi podali 3 dni temu. Ja już nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Jak to się nie uda, to chyba się poddaje...:(
Nie wolno Ci sie poddać! Walczymy o marzenia. Wiem,ze bywa ciezko,ale chwila odpoczynku i probujemy dalej.
Jak bedziesz potrzebowala wsparcia to na bb zawsze dobre slowo dostaniesz..
ja tez mam 1 zarodeczek 6dniowy
(z 3,ktore byly w 3 dobie) z 1 stumulacji wiec gdzies z tylu głowy mam ze będą kolejne potrzebne,mimo kiepskich rezultatow będę próbować dopoki amh nie spadnie do 0.1.
Dasz rade kochana:*
poza tym czekamy na Twoją pozytywna bete w piatek:) testujesz?
 
Ola, wiem ze czekanie jest trudne i mowie to jako osoba, ktora bardzo przezywala (czyt. oplakala) kazda "strate cyklu" na czekanie a to badania, a to termin, jakbym stala w miejscu. Moj M, jest natomiast super hipercierpliwą osobą i on mi tlumaczyl, ze to nie jest tak, ze nic nie robimy, jest jakis plan, jest jakis pomysl na leczenie czyli z kazdym dniem, z kadym cyklem przyblizamy sie do celu. Kazdy jeden zwykly dzien to dzien blizej do momentu kiedy bedziesz mama, nie wiesz ile masz tych dni jeszcze przed soba, ale powoli idziesz do przodu. Walczysz i to juz jest duzo.
Skorzystaj z tego, ze to moze byc twoj ostatni Sylwester z alkoholem i huczna zabwa i trzymam kciuki, zebyscie nastepnego Sylwestra spedzili juz we trojkę :)
Dla mnie to wszystko się już po prostu za długo ciągnie... Wiem że wiele z was dużo dłużej musialo walczyć ale dla mnie idzie już 4 rok i mam już powoli dość ..
 
reklama
@Olk@24 wiem co czujesz ja też przekładają transfer na kolejny cykl żeby zrobić immunologie i wydaje mi się że to wieczność. Przepraszam że pytam bo pewnie jesteś teraz zdenerwowana. Jakie badania już zrobiłaś? Chciałabym porównać ze swoimi.
Kir genotyp
Cariotypy
Ana 1 ana1 asa
Cytokiny th1/ th2
Test CBA
Tromboflilie wrodzona
Homocysteine

No i oczywiście wszystkie te " podstawowe "
I jak na razie oprócz cariotypow i kirow ( nie były jeszcze analizowane ) wszystko ok...
Zastanawiam się jeszcze nad badaniami allo mlr ,
A Ty jakie robiłaś ?
 
Do góry