reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

Najpierw bylo na luzie, potem robilismy badania. Przy okazji wyszlo ze mam polipa. I tak przez pewien czas starania zostaly wstrzymane ale w tym miesiacu wracam do gry ;) a z checia zajrze do waszej drugiej grupy ;)
Też mam polipa lub mięśniaka.. Ale narazie czekamy co z Nim będzie
Powodzenia w tym miesiącu! Trzymam kciuki i śmiało wpadaj na drugą grupe [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny!
Można dołączyć?
Tak w skrócie o mnie- nas. Ja mam 30, mąż 31 lat. Staramy się od 2 lat. Ja mam endometriozę IV stopnia, mąż miał żylaki powrózka nasiennego. Aktualnie oboje jesteśmy po operacjach- jego wyniki się poprawiły, u mnie... właściwie nie wiem. Do tej pory trafiałam na lekarzy bagatelizujących brak ciąży i zrzucających to na tryb życia, za krótki urlop, za dużo stresu albo rzekomą nietolerancję glutenu :o tak więc nigdy nie miałam zleconych badań hormonalnych ani monitoringu owulacji. Dziś w końcu byłam u lekarza, który ma pomóc mi zajść w ciążę i jestem dobrej myśli. Dostałam skierowanie na badania hormonalne, za tydzień mam się pojawić na USG. Zaczynamy działać.
Trzymajcie kciuki :)
 
@Ladinola Napewno się uda. Trzymam mocno kciuki za ciebur. Też 4 dni temu poronilam i czekam na pierwszy @ tylko ja biorę się odrazu za starania bo u mnie wszystko w porządku i udało się bez zabiegu.
Powodzenia
@KociaMatka powodzenia najważniejsze że trafiłas na odpowiedniego lekarza który chce pomóc. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Hmmm wydaje mi się, że za porozumieniem stron będzie do daty, którą wspólnie ustalicie. Jeżeli nie dojdziecie do porozumienia może po złości dać Ci, że zrezygnowałaś z pracy i np. nie będzie przysługiwać Ci od razu zasiłek dla bezrobotnych

Przy wypowiedzenia za porozumieniem stron tez nie będzie jej przysługiwał odrazu zasiłek ... zostanie wstrzymany na 3 miesiące . Wiem po sobie .
 
Hej dziewczyny!
Można dołączyć?
Tak w skrócie o mnie- nas. Ja mam 30, mąż 31 lat. Staramy się od 2 lat. Ja mam endometriozę IV stopnia, mąż miał żylaki powrózka nasiennego. Aktualnie oboje jesteśmy po operacjach- jego wyniki się poprawiły, u mnie... właściwie nie wiem. Do tej pory trafiałam na lekarzy bagatelizujących brak ciąży i zrzucających to na tryb życia, za krótki urlop, za dużo stresu albo rzekomą nietolerancję glutenu :o tak więc nigdy nie miałam zleconych badań hormonalnych ani monitoringu owulacji. Dziś w końcu byłam u lekarza, który ma pomóc mi zajść w ciążę i jestem dobrej myśli. Dostałam skierowanie na badania hormonalne, za tydzień mam się pojawić na USG. Zaczynamy działać.
Trzymajcie kciuki :)
Mogłabyś powiedziec na ile poprawily sie wyniki męża? Bo moj tez jest po takiej operacji i czekamy do stycznia na powtorke badan
 
reklama
Do góry