reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania o pierwsze dziecko

reklama
1

185097

Gość
Straszą dlaczego ?? Przez ta operacje ?? Czy jest hakis inny czynnik który Was do tego może kwalifikować ???
Ze mną jest wszystko w porzadku. To u meza jest problem. 1% prawidlowych plemników, 2,816 mln plemnikow tylko, calkowity ruch 12%, postepowy 7%, 69% żywych plemnikow. Badania robilismy w czerwcu, od tamtego czasu wdrożyliśmy Profertil, witaminy, maz rzucil palenie. Mielusmy po 3 miesiacach powtarzac badania ale wyszla ta operacja i nie bylo sensu. We wrześniu byla operacja. No i czekamy do stycznia na powtorke badan. Ginekolog mowil zebysmy sie nastawili ze takie wyniki prowadza do in vitro.
Dlatego doszukuje sie cudow na forach gdzie udalo sie po takiej operacji poprawic wyniki. Ze chociaz moze na inseminacje bysmy sie załapali.

KaIno

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ze mną jest wszystko w porzadku. To u meza jest problem. 1% prawidlowych plemników, 2,816 mln plemnikow tylko, calkowity ruch 12%, postepowy 7%, 69% żywych plemnikow. Badania robilismy w czerwcu, od tamtego czasu wdrożyliśmy Profertil, witaminy, maz rzucil palenie. Mielusmy po 3 miesiacach powtarzac badania ale wyszla ta operacja i nie bylo sensu. We wrześniu byla operacja. No i czekamy do stycznia na powtorke badan. Ginekolog mowil zebysmy sie nastawili ze takie wyniki prowadza do in vitro.
Dlatego doszukuje sie cudow na forach gdzie udalo sie po takiej operacji poprawic wyniki. Ze chociaz moze na inseminacje bysmy sie załapali.
Ja myśle ze nie będzie potrzeby robienia inseminacji ... myśle ze jeśli po operacji wyniki się poprawia to będziecie mogli próbować naturalnie a jestem pewna ze wyniki poprawia się diametralnie ... zreszta sami się Io tym przekonacie wkrótce

1

185097

Gość
Ja myśle ze nie będzie potrzeby robienia inseminacji ... myśle ze jeśli po operacji wyniki się poprawia to będziecie mogli próbować naturalnie a jestem pewna ze wyniki poprawia się diametralnie ... zreszta sami się Io tym przekonacie wkrótce
Dziękuję bardzo za slowa otuchy

KaIno

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Po to tu jesteśmy żeby się wspierać i wymieniać doświadczeniami . Daj znać jak będziecie już mieć wyniki .

pg92

Zaciekawiona BB
Miasto
Wieluń
Rozwiązania
0
Hej,dołączę do Was,my staramy się o dziecko prawie 2 lata.Ostatnio trafiłam nareszcie do dobrego ginekologa-endokrynologa,niestety podejrzenie POS,na USG w prawym jajniku widać pęcherzyki,muszę zrobić badania hormonów.Dodatkowo mam jakieś zapalenie którego nie widzieli poprzedni ginekolodzyTa diagnoza jakoś mnie załamała znowu badania,leczenie,monitorowanie cyklu,aż mi się płakać chce że znowu muszę czekać moje życie toczy się od cyklu do cyklu od jednej wizyty do drugiej,koszmar

1

185097

Gość
Hej,dołączę do Was,my staramy się o dziecko prawie 2 lata.Ostatnio trafiłam nareszcie do dobrego ginekologa-endokrynologa,niestety podejrzenie POS,na USG w prawym jajniku widać pęcherzyki,muszę zrobić badania hormonów.Dodatkowo mam jakieś zapalenie którego nie widzieli poprzedni ginekolodzyTa diagnoza jakoś mnie załamała znowu badania,leczenie,monitorowanie cyklu,aż mi się płakać chce że znowu muszę czekać moje życie toczy się od cyklu do cyklu od jednej wizyty do drugiej,koszmar
A z mężem wszystko ok? Po takim czasie starań wskazane jest badanie nasienia u mezczyzny.

reklama

pg92

Zaciekawiona BB
Miasto
Wieluń
Rozwiązania
0
A z mężem wszystko ok? Po takim czasie starań wskazane jest badanie nasienia u mezczyzny.
Czeka go badanie nasienia,mieliśmy też trochę trudniej bo mój partner jest kierowcą i wracał tylko na weekendy,teraz pracuję na miejscu więc jest codziennie w domu ale i tak niewiadomo czy mam owulacje.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
J Starania o dziecko w Katowicach Potrzebuję porady 5
K starania o pierwsze dziecko po 40stce Staramy się 1
shawty19 Starania o pierwsze dziecko Staramy się 2
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
luska22 Starania o pierwsze maleństwo lato 2015 Staramy się 3926
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
paulinkkka Owulacja Potrzebuję porady 4
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
Tulcia Starania, badania, początki.. Staramy się 13
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
J Mam dość... bezskuteczne starania Staramy się 26
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 15
Ś starania i stan zapalny/ świeżynka na forum Staramy się 18
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 4
akinoM222 Starania od maja Potrzebuję porady 9
TaŁona92 Bezowocne starania Staramy się 40
M Starania po antykoncepcji hormonalnej Staramy się 7
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
Magdaa..K123 Starania a psychika. Potrzebuję porady 3
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
Michalina99 Starania o dzidzie Przyszłe mamy 11
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
J Starania o dziecko Staramy się 2
K Starania o dziecko - leki po owulacji Potrzebuję porady 5
D Opryszczka a starania BB psycholog dziecięcy radzi mamom 2
Sylwia maybe baby Witaminki Potrzebuję porady 5
sundee23 Prosze o porade Potrzebuję porady 15
Dominika232019 Starania Ciąża po poronieniu 4
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 30
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 3
K Starania Staramy się 3
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15
K Poronienie, a starania. Potrzebuję porady 5
Niunia12345 Starania Staramy się 42