reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka

martoosia04

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2018
Postów
18 884
Miasto
Poznań
IMG_2771.JPG


Chciałabym, żeby temat dotyczył tylko tej metody.
Wszystkie info zawarte na wątku, oparte są o książkę i teorię Kathryn Taylor.

starające się:
martoosia04 - o córeczkę [emoji166] (aktualnie 6cs)
leeleeth - o córeczkę [emoji166] (aktualnie 8cs)

skróty:
IMG_2772.JPG


pomocne ściągi:
Zobacz załącznik 918599
Zobacz załącznik 918600

Podzielcie się swoim zdaniem na temat tej metody. Może któraś z Was chce pogadać. Powodzenia w BD!
[emoji170][emoji177] Stwórzmy naszą polską grupę BDM. [emoji177][emoji170]
 

Załączniki

  • IMG_2771.JPG
    IMG_2771.JPG
    13,4 KB · Wyświetleń: 1 875
  • IMG_2772.JPG
    IMG_2772.JPG
    132,6 KB · Wyświetleń: 1 868
Ostatnia edycja:
reklama
Aktywnie dzialasz Kochana!
Ja tez staram sie na corcie ta wlasnie metoda, 8cs, w grudniu mam badanie droznosci i moze cos ruszy!
 
Aktywnie dzialasz Kochana!
Ja tez staram sie na corcie ta wlasnie metoda, 8cs, w grudniu mam badanie droznosci i moze cos ruszy!

Nie ma co czekać! Marzenia same się nie spełnią. Starania są w trakcie, ale teraz przynajmniej jest jakaś misja a nie suche celowanie w owu. [emoji23] trochę bawienie się w detektywa w tej metodzie.

Celujesz od 3 dni cut OFF czy mniej od razu?
Mnie kuszą dwa dni najbardziej.
 
Ja teraz na dwa dni celuje, i liczę, ze po drożność zaskoczy. Tylko ja trochę jeszcz kp wiec to mnie trochę dyskwalifikuje [emoji6]
Jakieś suple dodatkowo bierzesz czy stricte bdm?
 
Ja teraz na dwa dni celuje, i liczę, ze po drożność zaskoczy. Tylko ja trochę jeszcz kp wiec to mnie trochę dyskwalifikuje [emoji6]
Jakieś suple dodatkowo bierzesz czy stricte bdm?

W tym cyklu jakoś mniej tych supli poszło.
Ale normalnie to mamy zestaw:
ON:
2xOLE, 2xLR, 1x szyszka chmielu, 1x kw.foliowy

Ja:
2xLR, 1x kw.foliowy, 2xSP
 
My dokładamy do tego wit b complex, wit d3, i maca
Do owu, po owu
IMG_0689.JPG
na lepsza implantację.
W styczniu jeśli do tego czasu się nie uda to clo pewnie będzie [emoji85]

A Ty jaki odstęp robisz 3dni ?
Mierzysz temp i testy robisz? Czy same testy?
I jak liczysz od pierwszego ciemnego czy od najciemniejszego?
[emoji23]
 

Załączniki

  • IMG_0689.JPG
    IMG_0689.JPG
    149,4 KB · Wyświetleń: 1 575
A Ty jaki odstęp robisz 3dni ?
Mierzysz temp i testy robisz? Czy same testy?
I jak liczysz od pierwszego ciemnego czy od najciemniejszego?
[emoji23]

Teraz pech chciał, że owu się przesunęła i wyszło nam 6 dni cut off, więc nie liczę na cud w tym cyklu. Ale teraz w grudniu chcemy celować w 2 dni cut off. Ja liczę od pierwszego ciemnego, gdzie Femometer pokazuje PIK. Dziewczyny też mówiły na fb, że właśnie ten pierwszy ciemny liczyć. U mnie od pierwszego ciemnego do tej super ciemnej kreski to kwestia kilku godzin. Ostatnio miałam pierwszą ciemną 6.11 o 20:38 (176), a już rano o 7:16 7.11 miałam pik 200. I oczywiście ten super mocny pik trzymał mnie do 10.11 a co zaś to nie wiem, bo mi się testy skończyły i nie mierzyłam dalej :D
 
reklama
Do góry