reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywne testy a ciąża ???

KociaSylwia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2018
Postów
22
Hej dziewczyny. Kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne i dzień owulacji. Pierwszy test robiłam ok. tygodnia po stosunku, drugi dwa dni po planowanym dniu okresu- oba negatywne. Okresu nie mam, objawów przed miesiączkowych też nie miałam tym razem. Odczuwam ból w podbrzuszu i mam sporo śluzu. Czy testy mogą być nie wiarygodne i ciąża jest możliwa?
 
reklama
Hej dziewczyny. Kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne i dzień owulacji. Pierwszy test robiłam ok. tygodnia po stosunku, drugi dwa dni po planowanym dniu okresu- oba negatywne. Okresu nie mam, objawów przed miesiączkowych też nie miałam tym razem. Odczuwam ból w podbrzuszu i mam sporo śluzu. Czy testy mogą być nie wiarygodne i ciąża jest możliwa?
Na jakiej podstawie twierdzisz ze to byly dni plodne i dzien owulacji? Ile dni trwa u Ciebie faza lutealna - poowulacyjna?
 
13 dni. Większa ilość śluzu utrzymuje się od około tygodnia, razem z bólem podbrzusza i niekiedy lekkim kłucia jajników. Czy jest sens wykonywać bete z krwi czy jeszcze poczekać i nie robić sobie niepotrzebnie nadziei?
 
reklama
Piszesz że "Większa ilość śluzu utrzymuje się od około tygodnia, razem z bólem podbrzusza i niekiedy lekkim kłucia jajników."
W okolicach owu czy teraz?

Jesli faktycznie owu byla 13dni przed @ plus 3dni po terminie to raczej beta wyjdzie. Ale owu mogła się przesunąć. Mogło jej nawet jeszcze wcale nie być.
 
reklama
Do góry