reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Znalazłam ciekawy artykuł
Link do: Ciąża na psychotropach. Antydepresanty pomogą czy zaszkodzą?
Pani Doktor Drozdowicz Jastrzębska podobno specjalizuje się w takich przypadkach. Przyjmuje w Warszawie, zamierzam się to niej wybrać.
Byłam wczoraj u innej psychiatry (tak jak pisałam stosowałam escitalopram i myślałam o włączeniu teraz sertraliny na próbę czy w ogóle na mnie działa), powiedziała ze to doby pomysł ale szczerze mówiąc nie jestem przekonana. Tzn nie wiem czy robić na sobie doświadczenia, elicea wiem ze na mnie działa i chyba na razie do niej wrócę.
 
reklama
Ja nie mam stwierdzone nerwicy bo wystąpiło to u mnie w ciąży. Leków żadnych nie biorę

Takie zaburzenia lekowe mogą się pojawić w ciąży, bo to jest duża zmiana dla organizmu i wiadomo ze taki okres niepewności i dużego stresu. Być może lekarz ginekolog mógłby przepisać Ci hydroksyzyne, to chyba najsłabszy lek w ciąży i wiem ze lekarze go przepisują, tak doraźnie. Jeśli jednak ta sytuacja jest ciężka dla Ciebie do wytrzymania (ciągły niepokój, brak snu itp) to warto skonsultować się z psychiatra
 
Na początku miałam lek jak zasypialam ale teraz już śpię dobrze. Wiadomo mam problem ze snem czasem ale to przez maleństwo też. Najgorsza obawa to to jak będę funkcjonować w szpitalu podczas porodu a później kontakt z dzieckiem :(
 
Miałam też lęk przed jazda autobusem tramwajem. Ale to jakoś opanowuje z tym że jak robi mi się gorąco to zaraz przychodzi lęk że zemdleje i wpadam w panikę pszyspiesone tętno itd. :/
 
reklama
Do góry