reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Ciężarówki z nerwicą

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Cherie87, 24 Styczeń 2014.

1. karotka1988

karotka1988 Zaangażowana w BB

Cześć ja tez miałam takie problemy pod koniec ciąży gdzieś od około 34 tygodnia było to spowodowane nadmierną troską o dziecko u mnie wszystko przeszło po porodzie wzięłam się w garść i dałam radę bez leków.

2. Przyszłamamusia:)

Przyszłamamusia:) Początkująca w BB

Cześć a miałaś takie same lęki jak ja?

3. reklama
  4. Przyszłamamusia:)

Bardzo się właśnie boję co będzie po porodzie :(

5. karotka1988

Tak bardzo podobne walenie serca uderzenia gorąca zazwyczaj to jest właśnie spowodowane nadmiernym stresem niestety ciąża to duża zmiana w życiu kobiety i czasem tak się zdarza że ten ciągły stres zjada nas od środka

6. karotka1988

Jak zobaczyłam moje dziecko po cc to cały lęk odszedł gdzieś daleko :)

7. karotka1988

Wiem że łatwo się mówi ale musisz zacząć się cieszyć i myśleć pozytywnie

8. Przyszłamamusia:)

A czytałaś może moje ostatnie wpisy bo ja miałam też straszne natrętne myśli itp. :(

9. Przyszłamamusia:)

Wiem że muszę myśleć pozytywnie staram się. Przyznam że jestem osobą strasznie skryta i przejmuje się strasznie opinia innych :/

10. reklama
  11. Olenka_G

Olenka_G Zaciekawiona BB

Nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie, czy minie. Jeśli bardzo się męczysz powiedziałabym o tym ginekologowi, może Ci da właśnie doraźnie te hydroksyzyne. Przy gorszym samopoczuciu udaj się lepiej do psychiatry bo może da Ci cos na stałe.

12. Reese

Reese Fanka BB :)

Pisałam o tym artykule i polecalam tą panią doktor kilka stron wcześniej :)

Poleć forum