reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś Michałek rośnie sobie jest kochanym spokojnym chłopczykiem czasem go trochę skręca brzuszek ale kolki to nie są.
Dla mnie największy problem kp nieudolnie mi to trochę idzie ale jakoś się udaje.

Mam nadzieję że w przyszłym roku doczekamy Twojego bobaska. Ja cały czas myślę że nie jestes trudniejszym przypadkiem niż my tu wszystkie tylko miałaś pecha do lekarzy.

@totois gratuluje ślicznego bobaska!

@Hatice u Maliny się dzieją cuda. Ja np bez wskazań do szczepien tak naprawdę po 3 stratach i szczepieniach zupełnie bezproblemowa ciąża.

Kto chce poznać Michałka na zamkniętym parę fotek.[emoji4]

Wierzę że wszystkim staraczkom w przyszłym roku się uda a gdyby cokolwiek się nie powiodło pamiętajcie że jest jeszcze Malina co daje 80% szans że 1ciaza się uda i 100 że druga. Jak dotąd historie z forum to potwierdzają.
 
@iveo ja myślę,że nie miałam pecha do lekarzy. Na pewno nie jestem wyjątkowym przypadkiem. Tylko widzisz, nie ma 100% gwarancji powodzenia. Poza tym ja mam dziecko. I to zawęża trochę myślenie lekarzy.Ale mam badania,mam szczepienia. Teraz dopiero mąż ma badania i wdrożone leczenie. szkoda,że nie leczyliśmy się w tym samym czasie, bo może to był sposób na sukces...ale skupiliśmy się na mnie...
I ja tak szczerze,naprawdę myślę,że te szczepienia...to jest po prostu biznes. Przepraszam za szczerość. Niestety ale wielu lekarzy doi nas, ponieważ widzą,że jesteśmy zdesperowani. Taka prawda. Robią badania, z których wynika jedno i to samo...że potrzebne są szczepienia. Wystarczyłoby jedno badania...ale nieee skoro można zlecić badań za 6 tysi.
Proszę zwrócić uwagę,że nigdzie nie napisałam,że szczepienia nie pomagają...chodzi mi tylko o całą otoczkę.
Czy ja jeszcze szczęśliwie kiedyś urodzę? Szczerze wątpię.No ale biorę co Bozia daje. Inaczej bym śpiewała,gdybym nie miała dziecka,ale mam.
@Oczekujaca123 tak,trzeba być vipem. Każda z nas na tym forum to VIP :) Poproś @nafoczka lub @agatush by Cię zgłosiły...i zapraszamy do vip roomu :D
 
Dziękuje wszystkim @marshia @Nadja_n @Porzeczka1234 @burczuś @iveo @Destino @plastulinka @olaa90 @marzycielka81 @Oczekujaca123 wzystkim ktire nie wymieniłam. Zwłaszcza @dżoł, która mnie wspiera każdego dnia i z która czasem uda mi się spotkać na kawkę :)

@Porzeczka1234 no ja byłam pewna ze będzie trzeba paru cykli, ze dojdzie stres związany ze zgoda tylko na trzy cykle a myśmy pierwsze dwa odpuścili. Ale udało się :) jest mi przykro ze inne dziewczyny jeszcze walczą, to na pewno frustracja nie zachodzić w ciąże.... ja w tum całym nieszczęściu to chociaż w ciąże zachodzę szybko ;)
Jestem bardzo pozytywnie nastawiona, wierze ze mam najlepszego lekarza. Cała przychodnia Gynemed mnie ostatnio pozytywnie zaskakuje, bo działają mega profesjonalnie, dosłownie ,, myślą za mnie”. To pierwsza ciąża w której czuje się zaopiekowana. Pielęgniarki do mnie dzwonią same, dopytują się jak mi pasuje, ustalają tak wszystko bym nie czekała bo mam daleko.... @iveo ja mam ciagle z tylu głowy słowa profesora który mówi o tym ze nie daje 100% gwarancji... to logiczne ze właśnie może się wszystko zdarzyć ale wiem ze on przypilnuje wszystkiego na co może mieć wpływ. Twoja historie to ja znam na pamięć, bo wracam do postów, uspokajam się gdy czytam pozytywne historie :)
A mnie zawsze w ciąży dopada zaćmienie mózgowe...to dopiero początek a ja już gadam głupoty, mylę wyrazy....

Czuje się bardzo kiepsko, mam mega bóle pleców, mdłości, zawroty głowy także leżę i pachnę.
@Totois30 gratulacje ❤️
Tez bym chętnie dołączyła do wątku zamkniętego, co prawda mogłabym póki co wrzucić tylko swoje zdjęcie hehe :)
 
@Totois30 gratulacje, kolejny cudowny przystojniak na bb
@burczuś ja wierzę że wkońcu się doczekasz rodzeństwa dla twojej córci, tylko musisz poczekać na odpowiedni moment... niestety popieram Twoje zdanie, lekarze-biznesmeni sobie zrobili intratną pracę w formie szczepień, a najbardziej to mnie dr Sacha irytuje...wmawiając że tylko szczepienia są lekarstwem na całe zło. ja się ich bardzo bałam i uważam że żadna powtarzam żadna immunoterapia nie jest bezpieczna i obojętna dla naszego zdrowia.
 
reklama
Dziewczyny juz tyle razy to przerabiałysmy mimo, że mam świadomość niebezpieczeństwa szczepień, encortonu itd znów się szczepię mamą być to najpiękniejsze uczucie jakiego mogłam doświadczyć . Nie nastawiajmy tych nowych dziewczyn które szukają drogi do macierzyństwa negatywnie do lekarzy. Każda wybiera swoją drogę. Ja czuje się jak Mikołaj rozdajacy kasę nie tylko u Maliny ale i u dentysty, ginekologa lokalnego teraz dermatologa itd wszędzie muszę płacić bo kolejki kosmiczne. Ale ja nie żałuję tych pieniędzy wydanych u Maliny bo mam Zosię a ona jest dla mnie bezcenna!

@Hatice czary mary ❤❤❤. Ja jadę do Łodzi 19 ? Może ktoś będzie ?

Tylko nie gniewajcie się za ten wpis wyżej!
 
Do góry