reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 nikt się nie gniewa na pewno. Jednak własnie te wpisy są szczególnie dla nowych dziewczyn. One właśnie staja przed wyborem co robić. Trzeba znać każde "za" i "przeciw" zanim się podejmie działanie. Najważniejsze jest zaufanie do lekarza. Poza tym ja nigdy nie negowałam szczepień. Każdy ma swój rozum, dostęp do wiedzy i wolną wolę :) Także w drugą stronę to samo-nie ma co zachwalać. Bo nie jest tak,że to jest dla każdego.
 
reklama
@burczuś ja nie zachwalam ja piszę jaki był u mnie efekt końcowy po 2 stratach = Zosia . Ja uważam jak @mickey* pisze ,że to co my robimy może się odbić na naszym zdrowiu w przyszłości i niezależnie czy się szczepimy bierzemy steryd, accofil , wlewu i inne cuda to nie są cukierki chodź czasem tak piszemy.
Dla mnie koszt 6 tyś był duży ale dałabym i 15 tyś żeby znów nie ronić nie przeżywać cichego porodu dramatu , depresji itd wiem , że wiesz o czym piszę.
Każda ma swoją drogę swój krzyż który jest bardzo ciężki pomagajmy sobie wspierajmy a wybory zostawiajmy samym sobie .
 
@Porzeczka1234 tak dokładnie. Wiem o co Ci chodzi. Nie chodzi mi o żałowanie kasy...tylko o to jak lekarze do nas podchodzą. Tyle. To forum nie jest tylko od głaskania. Też mam prawo napisać co myślę. Czy już nie...? Dlatego pisałam o tym,że każdy ma swój rozum i wolną wolę. Nie porównywałabym jednak immunologów do ginekologów czy dentysty. to jak dla mnie całkiem inna bajka.
 
@Porzeczka1234 tak dokładnie. Wiem o co Ci chodzi. Nie chodzi mi o żałowanie kasy...tylko o to jak lekarze do nas podchodzą. Tyle. To forum nie jest tylko od głaskania. Też mam prawo napisać co myślę. Czy już nie...? Dlatego pisałam o tym,że każdy ma swój rozum i wolną wolę. Nie porównywałabym jednak immunologów do ginekologów czy dentysty. to jak dla mnie całkiem inna bajka.
Masz prawo pisać co chcesz.
 
Powodzonka kochana @Porzeczka1234 obyście szybciutko osiągneli ten dobry mlr ! :)))

Mój dzidziu [emoji173] dziś 13+3 tc.
4B257ED7-74E2-4A54-8FA4-1957F2AE0D97.jpeg
 

Załączniki

  • 4B257ED7-74E2-4A54-8FA4-1957F2AE0D97.jpeg
    4B257ED7-74E2-4A54-8FA4-1957F2AE0D97.jpeg
    298,5 KB · Wyświetleń: 489
@Hatice ale właśnie ten zamknięty jest po to,byśmy się poznały,przedstawiły:) Nie ma tam tylko dzieciaczków :)
@Hatice pamiętam nasze spotkanie i rozmowę:) Dlatego bardzo mnie cieszy Twoja ciąża:) Trzymam kciuki aż do szczęśliwego rozwiązania :)
Dziękuje Kochana :) osobiście poznałam Ciebie, @Nadja_n i @dżoł takze bardzo przeżywam Wasze historie. Tutaj na forum poznałam dużo dobrych osób, w realu o ciazy nikomu nie powiedzieliśmy. Niech to jest nasza tajemnica, bo tak póki co łatwiej. Do tej pory wszystkie ciąże, testy pozytywne, bety ciagle czułam ze jestem z boku, ze coś mnie omija. Teraz czuje ze znów w czymś uczestniczę i tego życzę wszystkim starczkom.
To ja się tez zgłoszę do tej grupy dla VIP ów :) :)

@Porzeczka1234 Twoja historia jest bardzo pokrzepiająca :) liczę na to ze kiedyś spotkamy się u Maliny :)

Decyzje o lekarzu i o sposobie leczenia każdy podejmuje sam. Wiadomo ze mamy różne zdanie, różne dni, humory.... każda zachwala to co zna i to co pomogło jemu osobiście. Serdecznie pozdrawiam i idę spać bo wreszcie mogę to zrobić bez wyrzutów sumienia ;)
 
@nafoczka @agatush ponoc kazdy jest tu vipem , wiec i ja poprosze o wejsciowke do viproomu :)
Tez poki co zdjecia dzieci nie wrzuce , ale lepiej sie poznac i otworzyc na zamknietym niz tu ;)

Dziękuje Kochana :) osobiście poznałam Ciebie, @Nadja_n i @dżoł takze bardzo przeżywam Wasze historie. Tutaj na forum poznałam dużo dobrych osób, w realu o ciazy nikomu nie powiedzieliśmy. Niech to jest nasza tajemnica, bo tak póki co łatwiej. Do tej pory wszystkie ciąże, testy pozytywne, bety ciagle czułam ze jestem z boku, ze coś mnie omija. Teraz czuje ze znów w czymś uczestniczę i tego życzę wszystkim starczkom.
To ja się tez zgłoszę do tej grupy dla VIP ów :) :)

@Porzeczka1234 Twoja historia jest bardzo pokrzepiająca :) liczę na to ze kiedyś spotkamy się u Maliny :)

Decyzje o lekarzu i o sposobie leczenia każdy podejmuje sam. Wiadomo ze mamy różne zdanie, różne dni, humory.... każda zachwala to co zna i to co pomogło jemu osobiście. Serdecznie pozdrawiam i idę spać bo wreszcie mogę to zrobić bez wyrzutów sumienia ;)
jasne zgłosze was do Ani tylko musicie uzbroić się w cierpliwość bi czasem sama jej ze 3x przypominam :D

Buziaczki

Ps @olaa90 cudownie ♡
 
Dziewczyny mam badania od imunologa powiedzial że mam zespół antyfosfolipidowy. Wypowie się jeszcze jakaś mądra głowa o moich badaniach ?
IMG_154445335631F.jpeg
IMG_154445329346F.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_154445335631F.jpeg
    IMG_154445335631F.jpeg
    47,8 KB · Wyświetleń: 473
  • IMG_154445329346F.jpeg
    IMG_154445329346F.jpeg
    45,7 KB · Wyświetleń: 466
reklama
Do góry