reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja tez nie uzywam sterylizatora nawet przy Oskim :) mówią nam ze troche bakteri musi miec.. Tak samo jak podpisaliśmy hiperke do cewnika broviaka mowli ze mamy nie szaleć z dezynfekcja bo mu krzywdę zrobimy..

U nas straszak mial sciaganego naplteka bo mu sie mastka zrobila i urolog juz musial sie tym zajac:\ i to ściągną jakimiś szczypcami.. Oj straszak calego susiaka mial czerwonego i płakał kilka dni:/ bo mu sie saczylo z niego i bolalo go a musislismy sciagac.. A co najlepsze wystarczyło 2 miesiące nie sciagania jak sie mu to zroslo... Bo ja bylam w krk i całkiem o tym zapomnialam i Szymon tez .. A myślałam ze 4 lata i juz sie nie zrosnie a ty takie cos... Ale juz codziennie ma kontrole i sciaga...

Straszak tez chory:\ oczy uszy nos i gardlo i kaszel... Masakra.. A jak na zlosc nie daje zakropic oczu i noska, syropu tez nie chce a nigdy nie mial z tym problemu... Ehh..


Jestem zla na mojego D...:\ chciala bym zostać dluzej w domu czyli kilka dni zebym mogla trochę ogarnąć dom bo wiadomo mnie nie ma to w szafkach balagan i wogole wszedzie.. I chciala bym posprzątać chociaz na święta to on jest zdania ze powinnam ja bym przy Oski. A nie On.. Masakra:\ mogl by On jechać chociaz na te 2 dni... A ja bym aobie posprztala.. Bo jak ja jestem w domu 1 dzien to musze w tym dniu zalatwic kilka spraw.. A gdzie tam jeszcze sprzatanie generalne domu:(( ehhh...
 
Hmmm a ja nadal mam w uzyciu sterylizator z woda, do ktorej daje specjalna tabletke co 24 h [emoji849] chyba czas przestac uzywac
 
Ogólnie zapalenie oskrzeli leczy się wziewami naprawdę te leki potrafią zdziałać cuda moim zdaniem mam w domu alergika astmatyka 5 letniego. Wiadomo gdy zachodzą jakieś powikłania lub nie ma poprawy dodaje się anybiotyk w ostateczności. A ile podajesz kropli berodualu do jednej inchalacji ?
Kazala 9 kropel dawac. Dzis juz mu nie swiszczy tylko kaszel ma. Ale nie taki duszacy jak wczoraj tylko wilgotny i odkaszluje cos. Katar minal. Ide jutro na kontrole.
Wiecie, ze corka nigdy nie byla inhalowana? Ma 8 lat i wprawdzie malo choruje, ale nigdy nikt nie zaproponowal.
Ja tez w ogole nie sterylizowalam,myje plynem i plukam dokladnie.
@Jetkaa, wiadomo,ze jak jestes jeden dzien w domu to nie wiesz w co rece wlozyc.....ale daj sobie spokoj ze sprzataniem...no chyba, ze Cie to odstresowuje ;).
 
Kazala 9 kropel dawac. Dzis juz mu nie swiszczy tylko kaszel ma. Ale nie taki duszacy jak wczoraj tylko wilgotny i odkaszluje cos. Katar minal. Ide jutro na kontrole.
Wiecie, ze corka nigdy nie byla inhalowana? Ma 8 lat i wprawdzie malo choruje, ale nigdy nikt nie zaproponowal.
Ja tez w ogole nie sterylizowalam,myje plynem i plukam dokladnie.
@Jetkaa, wiadomo,ze jak jestes jeden dzien w domu to nie wiesz w co rece wlozyc.....ale daj sobie spokoj ze sprzataniem...no chyba, ze Cie to odstresowuje ;).
Wlasnie chciala bym zeby mi to nie przeszkadzalo ten balagan ale ja mam bzika na punkcie porządku:\ fakt lubie sprzatac i widzieć efekty ale z drugiej strony nie lubie jak posprzątam i zaraz musze jechac i na nowo jest balagan.. Denerwuje mnie to.. Po prostu juz mam troche dosc.. Chciala bym zyc normalnie.wychowywac syna jednego i drugiego.. Zyc jak dawniej.. Ale sie nie da... Ida święta i chyba czuje presje tego wszystkiego.. Bo zawsze sie sprzatalo w szafkach. Szorowali wszystko.. A teraz nie uczestnicze w niczym.. Nie bede gotowac.sprzatac. robic zakupow.. To takie wszystko dziwne jest... Jestem zmęczona to sytuacja tak bym chciala zyc normalne bez walki o zycie dziecka:\ mam dzis jakis kryzys:(
 
Dziewczyny czy nadal uzywacie sterylizatora do butelek?
Ja butelek nie używam ale sterylizuje smoczki bo mały ma fazę rozrzucania wszystkiego więc nieraz lądują w różnych miejscach ...
Ostatnio skończyla mi się Lovella do prania i uprałam małego rzeczy w zwykłym proszku i nie dostał żadnego uczulenia więc chyba już będę prać w zwykłym proszku czy płynie
A jak u Was wygląda sprawa prania?
 
reklama
@Jetkaa smutne to wszytko co musisz przeżywać wiadomo ze święta każdy chce się przygotować posprzątać tym bardziej ze lubisz i zależy Ci na tym. Nie wiem ale wydaje mi się ze jeżeli jest taka możliwość to przecież świat się nie zawali jak twój D zostanie przy boskim oskim przez parę dni a Ty w tym czasie zrobisz co chcesz pobedziesz trochę z starszakiem i przedee wszystkim odpoczniesz choć chwile. A może też warto zaangażować mamę lub kogoś blIskiego Wam do opieki nam maluszkiem nie wiem czy wogole taka opcja wchodzi w grę ale pomysl. Ściskam :)
 
Do góry