reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie [emoji4]. Zrobiłam sobie przerwę w forum mniej więcej w kwietniu. W lipcu zrobiliśmy z partnerem badania - wszystko było ok. Natomiast ze względu na moje zawirowania w pracy postanowiliśmy odpuścić temat i wrócić do starań na wiosne 2019, i jakież było moje zaskoczenie kidy dzisiaj rano zobaczyłam to [emoji16] dalej jeszcze nie wierzę [emoji39]Zobacz załącznik 925451
GRATULACJE:)
 
No to ja się pochwalę, że 13.12 przyszła na świat Pola :) 4060g i 58cm szczęścia. Niestety musieli nas ciąć i aktualnie dochodzę do siebie... Jak wszystki będzie ok, to w poniedziałek wyjdziemy [emoji173]️
Pięknie! Szybkiego powrotu do formy, pochwal sie córcia. Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie [emoji4]. Zrobiłam sobie przerwę w forum mniej więcej w kwietniu. W lipcu zrobiliśmy z partnerem badania - wszystko było ok. Natomiast ze względu na moje zawirowania w pracy postanowiliśmy odpuścić temat i wrócić do starań na wiosne 2019, i jakież było moje zaskoczenie kidy dzisiaj rano zobaczyłam to [emoji16] dalej jeszcze nie wierzę [emoji39]Zobacz załącznik 925451
Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Pięknie! Szybkiego powrotu do formy, pochwal sie córcia. Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
[emoji173]️ oto i ona :) Pola
IMG_20181219_114319_034.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181219_114319_034.jpg
    IMG_20181219_114319_034.jpg
    80,4 KB · Wyświetleń: 929
No to ja się pochwalę, że 13.12 przyszła na świat Pola :) 4060g i 58cm szczęścia. Niestety musieli nas ciąć i aktualnie dochodzę do siebie... Jak wszystki będzie ok, to w poniedziałek wyjdziemy [emoji173]️

Cudowne wieści!!!

Gratulacje!!! [emoji7][emoji7][emoji7]

Szybkiego powrotu do pełni sił dla Ciebie i zdrówka dla małej Poli!
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie [emoji4]. Zrobiłam sobie przerwę w forum mniej więcej w kwietniu. W lipcu zrobiliśmy z partnerem badania - wszystko było ok. Natomiast ze względu na moje zawirowania w pracy postanowiliśmy odpuścić temat i wrócić do starań na wiosne 2019, i jakież było moje zaskoczenie kidy dzisiaj rano zobaczyłam to [emoji16] dalej jeszcze nie wierzę [emoji39]Zobacz załącznik 925451

Gratulacje!!!

[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119]
 
reklama
Do góry