reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wątek zamknięty znajdziecie wchodząc na główną stronę forum, tam pod główną kategorią, nasze dzieci, jest zakładka o zamkniętych wątkach i tam powinno być czerwcowe mamusie 2019
 
Tak to u mnie wygląda, szukajcie na głównej stronie
 

Załączniki

  • Screenshot_20190104-134820_Chrome.jpg
    Screenshot_20190104-134820_Chrome.jpg
    168,4 KB · Wyświetleń: 76
I po wizycie. Na infekcje zapisane globulki, mąż był pry usg ;)
Wszystko dobrze, bobon w ulozeniu miednicowym więc płci nie dało się określić. Waży 205g, dziś 18+0, wszystko ok.
Martwi mnie tylko termin badań polowkowych: dopiero 1.02 czyli 22+0...z nerwów nie zapytałam czemu tak późno...:[
Do tego nie mogę chodzić na fitnes dla ciężarnych, bo potrzebna jest zgoda lekarza na papierze a on takich rzeczy nie podpisuje :((( przez te dwie rzeczy zamiast sie cieszyć, że wszystko ok, siedze i się martwię
Do tego znowu nie dostałam zdjęcia maluszka :(
 
Ja nie widze [emoji848]Ja sie troche martwie bo jednak mialam sie oszczędzać a wczoraj przedobrzylam i caly wieczór brzuch jak kamień i ruchy byly takie delikatne a dzis nic [emoji849] a tak codziennie prawie ciagle..
Nie martw się, nasze głowy za bardzo wszystko analizują i wyobraźnię pracują za bardzo. Będzie dobrze się rozkręci babel mały i u ciebie i u mnie. :-) :)
 
Widzę że został już dodany wątek czerwcowych mam 2019 jako wątek zamknięty, zobaczcie czy też wam się pokazuje
A ja wogole nie w temacie, bo mnie 10 dni na bb nie bylo :zawstydzona/y:

Dzieki za podpowiedzi ale ze mnie jest od 3 msc ciezki przypadek. Ryz niestety wywoluje u mnie zaparcia (z ktorymi i tak mam problem) ale gotowanej kapustki bym sie najadla. Tyle, ze to trzeba gotowac 2 godziny a moj ciazowy nos tego nie wytrzyma :baffled:
 
I po wizycie. Na infekcje zapisane globulki, mąż był pry usg ;)
Wszystko dobrze, bobon w ulozeniu miednicowym więc płci nie dało się określić. Waży 205g, dziś 18+0, wszystko ok.
Martwi mnie tylko termin badań polowkowych: dopiero 1.02 czyli 22+0...z nerwów nie zapytałam czemu tak późno...:[
Do tego nie mogę chodzić na fitnes dla ciężarnych, bo potrzebna jest zgoda lekarza na papierze a on takich rzeczy nie podpisuje :((( przez te dwie rzeczy zamiast sie cieszyć, że wszystko ok, siedze i się martwię
Do tego znowu nie dostałam zdjęcia maluszka :(
Termin na polowkowe jest ok [emoji6] ogólnie polowkowe mozna robic do 22+6 [emoji6]
 
reklama
Do góry