reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny czy wy się czujecie atrakcyjne w ciąży? Bo ja sobie nie mogę z tym poradzić, czuję się otyła w ciąży. Przytyłam ok3 kg i w sumie widzę że to tylko brzuch większy i piersi, ale nie mogę sobie z tym poradzić [emoji24]
Ja sie w ciazy z pierworodnym czulam megakobieco. Mialam multum dokuczliwych objawow ciazowych i w zasadzie czulam sie przez 9msc chora ale psychicznie czulam sie kwintesencja kobiecosci. Teraz wylaza mi bardziej rozne kompleksy :unsure:
 
reklama
Też tak mam. Widzę grube uda, tyłek. Muszę rozmiar spodni ciazowych 38! A.zawsze miałam 34-36. No ale co zrobić jak mnie w dole brzucha cisnie ? To tylko na czas ciąży :) i wszystko dla dziecka się zmienia. Potem zgubimy kg:)
Jeju ja nosiłam 34 spodnie w tej chwili zostały mi tylko jedne, bo jakoś w biodrówki jeszcze wchodzę, a brzuch na wierzchu [emoji2] ja nie chcę nic ciążowe go kupować. Wolę chodzić w sukienkach i leginsach, szkoda mi pieniędzy potem to wszystko wywale.
Prośba do doświadczonych mam,czy Wy macie może jakaś listę wyprawkowa dla maleństwa? Co tak na prawdę jest potrzebne i w jakiej ilości? Może chciała by się któraś mama podzielić taka lista? :)
Listę wyprawkową wklejałam w wątku wyprawkowym pod forum.
Spokojnie oswoimy się z tym tyciem. Też nie czuje się atrakcyjnie, ale dobrze mi z tym. Nowe życie we mnie!!! [emoji16]
Co robisz żeby być atrakcyjna diety, zabiegi, nie wygodne ciuchy, buty itd. Chciałabyś fundowac to wszystko tej biednej dzidzi. Przyjdzie czas, że może poczujemy się atrakcyjne z brzuszkiem.
Ja chyba nigdy się nie oswoję, jestem niska i ten brzuch nie jest ciążowy tylko taki na dole większy [emoji21]
 
@Darina87 cofalam się wczoraj do 3 w nocy bo cierpię na bezsenność i nie dokopalam się do takiej listy,dlatego pytam? Niestety nie mam czasu przelecieć wszystkich 2035 stron...
@Ilma a masz może pod reka linka? Z góry dziękuje
 
Ja tez wiem z doswiadczenia, ze forumowe znajomosci ciazowe moga przetrwac lata i przeniesc sie do realu. Ale akurat "z dwojga zlego" wole juz zamkniety watek na BB niz fb. Tam to juz wogole zerowa prywatnosc. Mam totalna alergie na ten portal i nie wyobrazam sobie pisac tam na jakikolwiek temat. Latajac nago po galerii handlowej w godzinach szczytu mialabym wiecej prywatnosci i dyskrecji niz na fb :-p
Haha to fakt :)
Smiesza mnie te otwarte grupy gdzie ktos (anonimowo) pyta np o seks w ciąży i cala rzesza doradcow pisze np "ja z mezem nie kochalam sie juz 1,5 roku"
Myślę sobie spoko, maz bedzie na pewno zadowolony jak jego koledzy to przeczytają [emoji23] bo wyswietla sie to kazdemu chociazby znajomemu na tablicy a przecież i meza kolegow mamy w znajomych
 
Jeju ja nosiłam 34 spodnie w tej chwili zostały mi tylko jedne, bo jakoś w biodrówki jeszcze wchodzę, a brzuch na wierzchu [emoji2] ja nie chcę nic ciążowe go kupować. Wolę chodzić w sukienkach i leginsach, szkoda mi pieniędzy potem to wszystko wywale. Listę wyprawkową wklejałam w wątku wyprawkowym pod forum. Ja chyba nigdy się nie oswoję, jestem niska i ten brzuch nie jest ciążowy tylko taki na dole większy [emoji21]
Zapewne urośnie za chwilę i będzie ciążowy. Podziwiam., że nie chcesz nic ciazowego. U mnie to nie przejdzie pewnie. Chociaż też mi szkoda kasy na te parę miesięcy. Ale w czymś chodzić trzeba. A ja większych ciuchów nie miałam prawie wcale. Wszystko dopasowane i teraz jest problem.
 
@Ilma Jestes szczuplutka (w rozmiar 34 wbilabym sie moze w wieku 12 lat :-p), wiec moze sobie poradzisz bez ciuchow ciazowych. Niemniej zima dopiero sie zaczyna i ja jej sobie bez pary dzinsow ciazowych nie wyobrazam. W leginsach i sukienkach wiatr bedzie smagal, ze hej. Mozna sie obyc bez ciazowych bluzek czy kurtek, po prostu kupowac odpowiednie fasony lub podwedzic od meza ale chocby jedna para dzinsow to dla mnie mus.
 
Haha to fakt :)
Smiesza mnie te otwarte grupy gdzie ktos (anonimowo) pyta np o seks w ciąży i cala rzesza doradcow pisze np "ja z mezem nie kochalam sie juz 1,5 roku"
Myślę sobie spoko, maz bedzie na pewno zadowolony jak jego koledzy to przeczytają [emoji23] bo wyswietla sie to kazdemu chociazby znajomemu na tablicy a przecież i meza kolegow mamy w znajomych
Fb faktycznie nie jest super prywatne, ale tajne grupy nikomu się nie wyświetlają [emoji16]
 
A mi się wydaje, że są też takie dziewczyny które napisały post o dodaniu do wątku zamkniętego. Jedno zdanie o sobie i są tam Z nami, nie pisząc nic. Dlatego teraz nie rozumiem czemu ktoś inny nie ma dostać dostępu.
Hmm mi sie wydaje ze kazda ktora tam jest pisala juz wcześniej [emoji848]
Też tak mam. Widzę grube uda, tyłek. Muszę rozmiar spodni ciazowych 38! A.zawsze miałam 34-36. No ale co zrobić jak mnie w dole brzucha cisnie ? To tylko na czas ciąży :) i wszystko dla dziecka się zmienia. Potem zgubimy kg:)
Ja wczoraj patrzyłam za spodniami 38 to sie nie zmiescilam [emoji849]
Prośba do doświadczonych mam,czy Wy macie może jakaś listę wyprawkowa dla maleństwa? Co tak na prawdę jest potrzebne i w jakiej ilości? Może chciała by się któraś mama podzielić taka lista? :)
Na watku wyprawkowym dziewczyny wrzucaly przydatne rzeczy, nawet lista wyprawkowa jest tam dodana [emoji6]
Ja bede robic taka pode mnie w przyszlym miesiacu to wrzuce na wyprawkowy [emoji6]
Ja to nie mam fb, ile już ludzi mnie namawiało. A ja nie rozumiem po co. Znajomi i koleżanki maja mój telefon. A nie obchodzi mnie ile kg przytyla koleżanka z liceum. Eh długo by gadać dlatego utne te moje przemyślenia.
Ja tez nie mam fb i niestety zawsze jak jakis watek przenosi sie na fb to czlowiek traci kontakt z wieloma osobami. Ale mam jeden taki watek gdzie zawsze zaglądają dziewczyny ktore juz dawno przeniosły sie na fb a ze ja nie mam to przychodza na forum specjalnie sprawdzac co u mnie [emoji6]
 
reklama
Do góry