reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja jestem za tym co wy,ale nie wiem jak to dziala wiec jak cos to poprosze wskazowki jak sie przeniesc,tak łopatologicznie
Jak juz bedzie gotowy zamkniety watek, to wszystkie ktorych nicki zostana dodane przez moderację beda mialy do niego dostep. Zamkniete watki mozna wtedy znaleźć na glownej stronie forum, ponizej podforum nasze dzieci [emoji846]
 
Dziewczyny czy wy jak robicie testy owulacyjne to przed owulacja macie ta druga kreskę blada ale dobrze widoczna ledwo widoczna czy tylko jedna kreskę ? Wczesneij jak robiłam te testy to ta druga kreska zawsze była dobrze widoczna sporo słabszą ale widoczna a teraz robię i robię i wogole praktycznie nie widać tej drugiej kreski ledwo co.... Już zaczynam się zastanawiać czy mam jakieś testy do niczego ale to są niby te same co kiedyś robiłam.
Mi wychodziły najpierw blade ale widoczne i potem im bliżej owulacji coraz to ciemniejsze aż do dwóch tłustych kresek, uzywałam testów Lh.
 
Nie, jestem weterynarzem :D po prostu czasem przykładam sobie sondę i oglądam cycuchy na USG
No na to bym nie wpadla [emoji6] ale coz kazdy musi sobie jakos radzic wiec jak masz mozliwosc to pewnie tez bym z niej korzystala [emoji1303]

Ja kiedys chcialam byc weterynarzem jako mala dziewczynka ale boje sie takich dziwnych zwierzat typu kura,krowa,gryzonie wiec no coz
Zeby bylo ciekawie mieszkam kolo rzeki jak kiedys zaszedl mi droge labadz tak spoznilam sie po dziecko do szkoly bo lazil w ta i spowrotem a ja czekalam az pojdzie sobie dalej a zaszlam taka wystraszona ze nauczycielki sie pytaly czy oby wszystko w porzadku [emoji23]
 
Dziękuję. Mam nadzieję że będzie dobrze i myślę pozytywnie ale dzień przed to już chyba nie da się nie stresować. Jutro powinno być lepiej bo najpierw z córką na badanie krwi (też będzie mega stres ale innego rodzaju), później ja muszę zrobić badania, potem wizyta w spółdzielni i zakupy więc powinno jakoś zleciec. Najgorzej jak się czeka i nie ma zajęcia żadnego.Ja coś tam widzę akurat na Twoim zdjęciu ale właśnie różnie z tymi cieniami bywa. Też miałam fałszywe kilka razy.

A co do przeczuć to ja test zrobiłam już w 24 dc przy cyklach 29-30 dni i wyszła ładnie widoczna druga kreska. Beta była tego dnia na poziomie 123. Coś mnie tknęło chociaż obiecywalam sobie że zrobię dopiero w dniu @ bo miałam wtedy odstawić duphaston. Kilka dni wcześniej zauważyłam u siebie totalny spadek energii. Taki że nie chciało mi się z łóżka wstawać. I to byly jedyne moje objawy. Udało się w czwartym cyklu starań przy braniu duphastonu od 16 dc.

A na co ten duphaston działa? Bierze się go z przypisu lekarza? Czy tak sobie bierzecie?
 
reklama
@Kaamilaaa - Szok. Pamiętam dopiero Wasze dwie kreseczki na testach :) czujecie już pewnie ruchy? Ja nie mogę się już doczekać :)
U Ciebie ma być dziewczynka, dobrze kojarzę? Robię usg plus pappa bo korzystam z tego darmowego programu badań prenatalnych w województwie śląskim.

A co to za program? Wszędzie on jest ? Czy trzeba się dowiadywać?
 
Do góry