reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja na razie 24tc wiec się troszkę wstrzymuje. Dziś zrobiłam pierwsze zakupy, trochę ubranek na wyprzedaży w smyku, myśle ze tak za miesiąc zacznę już coś więcej kupować
 
reklama
Ja już ubranka mam, zakupy w Gemini zrobione (podkłady, kosmetyki itd.), zostały mi do kupienite większe rzeczy typu łóżeczko i wózek ale na szczęście już wybrałam i teraz tylko kwestia zamówienia :) wózek pewnie pod koniec lutego/marzec by gwarancja się zaczęła liczyć jak najpóźniej Jedynie nie podjęłam decyzji jaki fotelik samochodowy.
 
witam się i ja, termin na 28 kwietnia, właśnie przeszłam na l4 i wreszcie mam czas, na siebie, wyprawkę, pokoik i szkołę rodzenia. U nas będzie dziewczynka.
Witamy i gratuluję :) to w koncu mozesz odpoczac, cieszyć sie ciaza po calosci :) to Twoja pierwsza ciaza? Ile masz lat? Z jakiego regionu Polski jestes? :)
 
Mamy na forum pare dziewczyn z W-wy ;) pierworodek tez nam nie brakuje, a forum wspieraja tez doswiadczone mamy, takze rozgosc się, pytaj w razie jakis watpliwosci, śmiało marudź i narzekaj na codzienne problemy :D
 
reklama
Do góry