reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam miec w 8. Bede sie odzywac do niego po nastepnej wizycie, jesli wszystko bedzie ok.

Kochaniutka ja tez bylam w pewnym momencie taka zdesperowana, to chyba od nadmiaru wiedzy i czytania. W koncu cisnelam tym wszystkim i podeszlam na wariata, nawet witamin mi sie nie chcialo lykac. Tylko to, co konieczne. Poki co zaszlam najdalej :)

Wlasnie mialam napisac... nie wiem juz sama jak lepiej... ja na razie chyba chce „sprobowac”... jak nie wyjdzie dopiero wezme sie za badania... dodatkowe.
Jak Was czytam to niezle weteranki jestescie z ogromna wiedza... ja nie wiem nic... tzn podstawy tak, ale tych wszystkich badan nie ogarnelabym...[emoji43]
Narazie zapmietalam co to kiry[emoji23]
 
Dziewczyny dzwoniłam dziś do profesora endokrynologa i najbliższy wolny termin ma na 29 stycznia. @sksk jeśli potrzebujesz w Rzeszowie endokrynologa dam Ci namiary bardzo dobry lekarz. Zapytałam czy mam przed wizyta zrobic kolejne badania ponieważ dostałam leki i od dziś zaczęłam brać wiec do czasu wizyty winiki sie zmienią no a koszt badań to kolejne 150zł. Pani powiedziała bym na razie wstrzymała się z braniem leków do wtorku jeśli nie są wyniki tak złe (a nie są) by na darmo nie robić kolejnych badań, a ona we wtorek oddzwoni i poda mi bezpośrednio nr tel do profesora by zapytać czy brać ta dawkę którą mam teraz czy co robić. Chyba dobrze mi Pani poradziła.
Super, dziękuję!!! Dawaj priv
 
Wczoraj teściowa poprosiła lekarza o eccofil i clexane i zgadnijcie ile zapłaciła?
2*10 i 5 zastrzyków eccofil i tylko 30zl szok jaka cena ja za sam clexane płaciłam 115 zł oczywiście za jeden plus eccofil 250zl
Co robi refundacja ,a teściowa to złota kobita
Czy teściowa ma możliwość załatwienia więcej takich recept ? :p
 
Dziewczyny a jaka jest roznica ogolna i w samym procesie miedzy tymi 3 doba a tymi 5 doba?
Duzo zarodkow odpada po 3 dobie i ponoc jak sie koepsko rozwijaja to lepiej podawac wczesniej bo np jest ryzyko ze do 5 nie dotrwaja a czesto w brzuchu im sie udaje :-) za to jesli zarodek dotrwa do 5 doby i rozwinie sie prawidlowo do blastki to jest wieksze prawdopodobienstwo ze to jest zdrowy zarodek i ze ciaza potem sie utrzyma u mnie jeden zarodek sie zatrzymal w 5 dobie ale moja zlota piateczka rozwinela sie super i czekaja na mnie Moje sniezynki blastusie w lodusi :-) ale oni chyba widza w laboratorium jak zarodki rokuja wiec trzeba im zaufac
 
reklama
Do góry