reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry!

Dzisiaj trzymamy mocne kciuki za małego Mietka - @Mieciu85 jak będziesz mieć foteczki to podziel się z ciotkami forumowymi!
Dzisiaj też wielki dzień dla @Koniczyna82 - kochana wszystkiego dobrego dla was, niech ten pierwszy dzień razem będzie początkiem waszej pięknej przygody! Też czekamy na zdjęcia :)

Przypominam dziewczyny, zebyscie dawały znać jak was trzeba dopisać do kalendarza. Możecie to zrobić samodzielnie albo dać mi znać i ja uzupełnię nasz kalendarz. W tym forum jest moc!

Miłego dnia!
 
reklama
Witam Panie w ten pikny dzionek. Życzę samych rodości na dziś. @tina35 - Tinka my teraz walkę z kd rozpoczynay - ale chwilowo przerwa bo męża armia po stercie antybiotyków kiepska.
No i jeszcze wizyta u wuja Jareka po badaniach kirównas i dopiera z zaleceniami wujka , po suplementacji małaża i paru badaniach - bo wreszcie skupiono się na porzadnym przebadaniu mego małża , wracamy do gry. Myślę , że wiosna Nasza. Dla czekajacych na żyganko 2019 jest Nasz ! @Mieciu85 za cudne widoki @Koniczyna82 pięknego spotkania z Leo
 
Denerwuje sie wlasnie tym ze te wyniki tak zle wychodza. Ciekawe co mi wyjdzie w KIR jeszcze sie okaze.
Kamaaa nikomu chyba tutaj nie wychodzą dobrze ;)
Nie jesteś sama :)
Poczekaj na wyniki i przygotuj się na spokojnie dla mrozaczka na ile to możliwe:)
@anett96 dziękuje za info,poczytam:) Korzystaj z tych boskich zimowych uroków!
Jak będziesz przejeżdżać przez Kraków pomyśl o nas :)
Dziewczynki u mnie transferu nie będzie :-( dzwonili dziś do mnie z kliniki że komòrki się nie zapłodniły :-( jestem załamana,. Nie rozumiem tego. To koniec mojej walki o dzieci 10 lat wystarczy nie mam już sił. Taka wola Boża.
Trzymam kciuki za Was
Mała bardzo mi przykro :( doczytałam teraz całą historię.Widzę,jak bardzo pragnęłaś rodzeństwa dla córeczki ale masz tego skarba w domu i tak naprawdę też nie wiesz co przyniesie jutro.Tu na forum dzieją się cuda,prawdziwe cuda.Życzę Ci abyś znalazła spokój,abyś odpoczęła i cieszyła się tym szczęściem o jakie długo walczyłaś.
@Beata 4 a jak u Ciebie samopoczucie?
@pisces piękna zmiana i piękny finał!Tylko gratulować takiej ciązy jak @Dgd :)
Jak widać cuda się zdarzają:)
@JoannaRak co u Ciebie?
Tak.
10 tygodni spotkań, szkolenia. To jest 1x w tygodniu. Później jest wyjazd weekendowy na mediacje małżeńskie
A później to Juz czas oczekiwania
emoji6.png
Jaki jest czas oczekiwania na dziecko? W jakim wieku
Siedzę w tym na co dzien fajnie ze sie zdecydowaliście mam nadzieje ze dobrze was przygotują... adopcja to piekna sprawa ale to nie jest tak jak na filmach musicie byc tego świadomi.
Elessi napisałaś ,że siedzisz w tym na co dzień tzn pracujesz w takiej placówce?Doczytałam,że masz siostry adopcyjne i pracowałaś w domu dziecka.Twoja wiedza na pewno będzie nieoceniona jeśli któraś z nas się zdecyduje.
To będzie mój 5 transfer , tylko przy pierwszym nie brałam , teram biorę już od ponad miesiąca , transfer w lutym
@Mieciu85 trzymamy kciuki!!!!!!i czekamy na piękne widoki :)
@Agniecha1508 informuj jak kiry i jak męża wyniki :) i życzę żyganka hahhaha :)popatrze na moje badanie (IMK)
 
Dziewczyny moja sąsiadka właśnie urodziła :)
Wprawdzie jej tu na forum nie było ale również przeszła sporą walkę o synka!
5 procedur in vitro ale Mały jest już na świecie :)
Do boju dziewczyny!

Takie newsy są tutaj potrzebne :) gratulacje dla sąsiadki i duzo zdrówka dla Maluszka! :)
 
Kamaaa nikomu chyba tutaj nie wychodzą dobrze ;)
Nie jesteś sama :)
Poczekaj na wyniki i przygotuj się na spokojnie dla mrozaczka na ile to możliwe:)
@anett96 dziękuje za info,poczytam:) Korzystaj z tych boskich zimowych uroków!
Jak będziesz przejeżdżać przez Kraków pomyśl o nas :)

Mała bardzo mi przykro :( doczytałam teraz całą historię.Widzę,jak bardzo pragnęłaś rodzeństwa dla córeczki ale masz tego skarba w domu i tak naprawdę też nie wiesz co przyniesie jutro.Tu na forum dzieją się cuda,prawdziwe cuda.Życzę Ci abyś znalazła spokój,abyś odpoczęła i cieszyła się tym szczęściem o jakie długo walczyłaś.
@Beata 4 a jak u Ciebie samopoczucie?
@pisces piękna zmiana i piękny finał!Tylko gratulować takiej ciązy jak @Dgd :)
Jak widać cuda się zdarzają:)
@JoannaRak co u Ciebie?

Jaki jest czas oczekiwania na dziecko? W jakim wieku

Elessi napisałaś ,że siedzisz w tym na co dzień tzn pracujesz w takiej placówce?Doczytałam,że masz siostry adopcyjne i pracowałaś w domu dziecka.Twoja wiedza na pewno będzie nieoceniona jeśli któraś z nas się zdecyduje.

@Mieciu85 trzymamy kciuki!!!!!!i czekamy na piękne widoki :)
@Agniecha1508 informuj jak kiry i jak męża wyniki :) i życzę żyganka hahhaha :)popatrze na moje badanie (IMK)
Przygotuje sie na tyle ile to jest mozliwe z mojej strony. Wizyta u doc 28 stycznia to juz nie dlugo sie dowiem wszystkiego.
 
reklama
Do góry