reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
A może profesjonalny makijaż i właśnie sesja zdjęciowa. A jesteście we dwie czy organizujesz imprezę na dużo osób?
Będziemy we dwie. Problem polega na tym że makijaże i takie dziewuszkowe klimaty to nie do końca nasz świat. Najchętniej byśmy się upiły w domku w srodku lasu no ale nie da rady [emoji16][emoji16]. Chyba właśnie zrobie tak że wykupie jej lekcje na rurze plus kilka na kontynuację. Porobie jej zdjecia (to akurat mi dobrze wychodzi :p) i potem pójdziemy na jakąś zajebista kolację. Dobry plan?
 
Pewnie, że tak [emoji4] najważniejsze by to dla niej był niezapomniany wieczór, a pole dance to myślę że ciekawy sposób spędzenia czasu [emoji16]może przyda się potem po ślubie dla urozmaicenia[emoji16][emoji16][emoji16]
 
Całkiem ciekawie :D Niech się fajnie ubierze to od razu będzie miała zdjęcia na prezent dla Męża :D Dobra kolacja w eleganckiej restauracji to to co kobiety (zwłaszcza ciężarne :biggrin2:) lubią najbardziej. i prezent na lekcje też super. Ja bym była zadowolona ;-)
 
Ja mam prenatalne umówione na 14 t.c.
Jakoś tak wyszło z obliczeń żeby "załapać" się na NFZ czy coś... Nie wiem. Ale się dowiem więcej [emoji14]
BYLE DO PRZYSZŁEGO PIĄTKUUUU [emoji32]
 
Ja przeczytałam że w 14 tygodniu dzieciątko może już być za duże na pewne pomiary ale oczywiście jest to tylko to co sama przeczytałam. Umawialam się prywatnie więc dostałam sobie termin tak żeby był między 12 a 13 tygodniem bo ponoć to najlepszy okres.
 
reklama
Mam głupie pytanie. [emoji16]
Jeśli jestem w 5 tygodniu i 5 dniu ciąży.. To jestem w szóstym czy piątym tygodniu [emoji16]
Mam dwie aplikacje ([emoji13]) i jedna mówi ze szósty druga że piąty + 5 dni... I juz nie wiem [emoji14]

Bo jesli jestem w 5 to prenatalne mam na początku 13 a nie 14...

[emoji57]
 
Do góry