reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózkowy lansik

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
147
Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam spacery z wózkiem, mam fisia na punkcie wózków, wkładek, śpiworków i dodatków i najchętniej kupiłabym tego milion i co spacer, to w innym. Dla mnie mamusia z wózkiem, to ikona macierzyństwa. Jak jest u Was? Jesteście wózkowe "blachary"?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Kurczę my z mężem właśnie kupiliśmy wózek, który z wyglądu się nam totalnie nie podoba, ale funkcjonalnie najbardziej nam odpowiadał (6 amortyzatorów, żelowe koła, duża gondolka). Jeszcze zamawialiśmy kolor z katalogu bo dostępny na miejscu totalnie nie w naszym stylu (czarna budka i złota rama). Na żywo nie wygląda tak źle, ale zdecydowanie nie kupiliśmy go dla wyglądu :p. O dziwo wszystkim znajomym się bardzo podoba :D
co to za wózeczek?
 
reklama
moja koleżanka kupiła wózek wielofunkcyjny, przed urodzeniem dziecka bardzo sie cieszyła, bo nie bedzie się musiałą martwić o spacerówkę bo mam wszystko w komplecie, kiedy zaczęła użytkować wózek jest jej ciężko, nie radzi zz nim sobie, wózek ważył dość sporo a z dzieckiem jeszcze więcej i teraz zastanawia sie czy kupić osobno spacerówkę. Jakie wy macie doświadczenia?
 
Czasami patrzymy na wózki oceniając materiał, kolor itp. ale serio najważniejsze są koła i cała amortyzacja, wiem jak to było przy moim pierwszym dziecku, albo u koleżanek które chciały zaoszczedzić i kupowały wózki z plastikami, musiały uważać na każdym kroku i w gruncie rzeczy wyszło tak, ze każdy spacer był męczarnią a nie przyjemnością.

To także kwestia potrzeb - jeśli ktoś jezdzi głównie po równym chodniku i galerii handlowej to wymagania ma inne.

Ja uwielbiam lasy, góry, ciężki teren dla wózka i nie umiałabym zrezygnować z takich wypadów, dlatego wózek musiał mieć duże koła, porządne amortyzatory itd.
 
ja w koncu wyszłam na spacer ze swoim dzieckiem, na początku w ogóle nie chciała współpracować i nigdzie nie wychodziłyśmy, ale teraz po paru spacerach mogę z reką na sercu, ze amortyzacja to jest naprawdę ważna sprawa w wózku, musi być też dobrze wyważony, zeby dziecko się nie kiwało na boki,
 
To także kwestia potrzeb - jeśli ktoś jezdzi głównie po równym chodniku i galerii handlowej to wymagania ma inne.

Ja uwielbiam lasy, góry, ciężki teren dla wózka i nie umiałabym zrezygnować z takich wypadów, dlatego wózek musiał mieć duże koła, porządne amortyzatory itd.
duże koła =komfort jazdy, podbijają krawężniki, wertepy, kałuże. U mnie są w dodatku żelowe z powietrzem w środku, więc oprócz tego nie przebijesz. I amortyzacja "inteligentna" cokolwiek to znaczy ale działa jak trzeba.
 
Teraz mam X landera.Jest mocny i nie straszne mu dosłownie nic
Chwilę miałam pożyczony quinny, dla mnie dramat - mały kosz i spacer wokół domu bo tylko po chodniku ujeździe.
Uwielbiam wypady do lasu, więc nasz wózek musi mieć koła które ujada w śniegu, błocie, po szyszkach i igliwiu.
W dodatku teraz jeździ nim dwoje dzieci - maluch w gondoli i średnie w dostawce i wózek daje radę.
Dla mnie jest ok ;)
a co to takiego dostawka?u nas pierwsze i jeszcze nie ogarniam tematu, chciałabym taki wózek, który mi przy kolejnych dzieciach posłuży. ładny i wytrzymały.
 
a co to takiego dostawka?u nas pierwsze i jeszcze nie ogarniam tematu, chciałabym taki wózek, który mi przy kolejnych dzieciach posłuży. ładny i wytrzymały.

Sprawdź sobie X rider dostawką z krzesełkiem.

Takie coś mam - różnica wieku 20 miesiecy, wózek bliźniaczy jest za duży i zwyczajnie za ciężki.Zreszta nie miałby sensu bo synek generalnie chodzi sam, usadzam go tylko gdy potrzebuje gdzieś dotrzec na czas, albo boje się że będzie uciekał /marudził.
Dostawką jest odpinania, wówczas mam zwykły wozek
 
Sprawdź sobie X rider dostawką z krzesełkiem.

Takie coś mam - różnica wieku 20 miesiecy, wózek bliźniaczy jest za duży i zwyczajnie za ciężki.Zreszta nie miałby sensu bo synek generalnie chodzi sam, usadzam go tylko gdy potrzebuje gdzieś dotrzec na czas, albo boje się że będzie uciekał /marudził.
Dostawką jest odpinania, wówczas mam zwykły wozek
u mnie podobna różnica wieku, ta dostawka tylko do xlandera, czy uniwersalna?
 
reklama
u mnie podobna różnica wieku, ta dostawka tylko do xlandera, czy uniwersalna?

To dostawka X Rider, powinna pasować do każdego wózka.Nie jest produktem X Landera, tylko innej firmy.
Mi zależało aby można było dziecko przypiąć na siedząco.
Można zobaczyć dostawki np na omade.pl, tam też warto popytać czy np ta dostawką będzie pasowała do naszego wózka, czy lepiej wybrać inną
 
Do góry